Przewodniczącym oddziału został Tomasz Sikorowski. wiceprzewodniczącymi wybrano Mariusza Wacławskiego i Rafała Wódkowskiego, a funkcje skarbnika i sekretarza objęli odpowiednio Przemysław Knera i Robert Czernicki. Fot. NN.
We Włocławku powołano lokalny oddział partii Nowa Nadzieja, działającej w ramach Konfederacji Wolność i Niepodległość. Jednogłośnie wybrany zarząd planuje wzmocnienie struktur w regionie i rozpoczyna przygotowania do zbliżających się wyborów prezydenckich.
Z dniem 28 października we Włocławku oficjalnie powołano nowy oddział partii Nowa Nadzieja, wchodzącej w skład Konfederacji Wolność i Niepodległość.
Przewodniczącym oddziału został Tomasz Sikorowski znany z prób zdobycia pierwszego miejsca dla Konfederacji w Senacie podczas lipcowych wyborów uzupełniających.
Wiceprzewodniczącymi wybrano Mariusza Wacławskiego i Rafała Wódkowskiego, a funkcje skarbnika i sekretarza objęli odpowiednio Przemysław Knera i Robert Czernicki.
Jak podkreśla Tomasz Sikorowski, wszyscy członkowie zarządu zostali wybrani jednogłośnie, co świadczy o silnym zaufaniu wobec nowo powołanych władz.
- Wydarzenie to wpisuje się naturalnie w rozwój projektu politycznego pod nazwą Konfederacji Wolność i Niepodległość - zaznacza przewodniczący Tomasz Sikorowski
Nowo utworzony oddział włocławski dołącza do struktur okręgu toruńskiego, obejmującego także oddziały toruński i grudziądzki.
Jak przypomina Sikorowski, Konfederacja zdobyła w wyborach uzupełniających do Senatu, które odbyły się 21 lipca w okręgu włocławskim poparcie na poziomie 18%.
- Wydarzenie to wpisuje się naturalnie w rozwój projektu politycznego pod nazwą Konfederacji Wolność i Niepodległość. W trwającym maratonie wyborczym i systematycznym budowaniu poparcia i zaufania społecznego, zakończonym na ten moment rekordowym 18% w wyborach uzupełniających do senatu jakie odbyły się 21 lipca w okręgu włocławskim
- komentuje Tomasz Sikorowski
Sikorski przypomina, że Włocławek został również wybrany jako miejsce inauguracji trasy przed kampanijnej Sławomira Mentzena, która nawiązuje do nadchodzących wyborów prezydenckich w 2025 roku. Wydarzenie, które relacjonowaliśmy: Mentzen we Włocławku: frekwencja zrobiła wrażenie, młodzi na pierwszym planie, cieszyło się dużym zainteresowaniem.
::news{"type":"see-also","item":"71028"}
tentego17:24, 01.11.2024
Lepsza nowa nadzieja niż komuna i folksdojcze
Marta2821:36, 01.11.2024
Ja tam lubię socjal a ten metzen to chce ponoć wszystkie zabrac
john_doe22:54, 03.11.2024
chlapcy od mentzena i bosaka to tacy sami jak ci od ziobry... dzieci w piaskownicy, tylko jeszcze przy korycie ich nie było, żeby się nachapać!
Mieczyk17:27, 01.11.2024
Życzę powodzenia w nadchodzących wyborach trzeba trzymać tych szaleńców za te *%#)!& łby..
Najnowa18:01, 01.11.2024
Nowa Nadzieja na co, sojusz z Rosją. Oni kwestionują stacjonowanie wojsk USA w Polsce. Próżno szukać konkretów w programach. Partia pojedynczych ambitnych grających na siebie polityków.
do Najnowa19:43, 01.11.2024
PO-srańcy wszystkim wmawiają że przybili sobie żółwiki z Putinem który powiedział że ich człowiek jest w Warszawie
Obywatel21:39, 01.11.2024
Zachęcam do wstępowania do struktur Ruchu Narodowego i walkę o wolną Polskę.
Znajdź nas na Facebooku
Lala2012:46, 02.11.2024
***** Konfederację i jej bękarta.
Pozostałe komentarze
Pisiak17:24, 01.11.2024
Jednogłośny wybór znaczy że nie było chętnych do funkcji i nie ma ludzi. 18% i całe trzy tysiące głosów
Lala20 17:29, 01.11.2024
Donald Tusk moim Panem 👑 Zbawcą chorych i biednych oraz Nadzieją dla całej planety ❤
Gratulacje17:40, 01.11.2024
Prezesem zostaje człowiek spod Radziejowa🥳
Fajdek21:37, 01.11.2024
To co robi we włocławskich strukturach? Co wie o Włocławku?
NIEWYSPANY18:00, 01.11.2024
Kacza Bojówka?
beznadzieja20:16, 01.11.2024
Raczej nie ma nadziei.
re Lala2020:29, 01.11.2024
To ty należysz do kolaborantów obywatelskich ?
Richard21:51, 01.11.2024
Ale żeście ekipę zmontowali
Bronson21:57, 01.11.2024
Ekipa Po
Dżoanna00:50, 02.11.2024
Świetny dzień na comingout
antoni ze smoleńska06:34, 02.11.2024
Nigdy nie zagłosuję na Konfę, a do dlatego, że ma w swoich szeregach m.in. takich tuzów jak szczęść boże Braun i wielu innych oszołomów, z którymi mi zupełnie nie po drodze. A poza tym popiera faszystów co jest zupełnie nie do przyjęcia.
Maras 11:58, 02.11.2024
Dodam jeszcze że kręcą z PiS em i ruskimi!
do Mars15:54, 02.11.2024
Jeszcze przybijają sobie żłówiki na znak dobrze wykonanego zadania w czapkach bolszewickich AURORA
Pytajnik 07:38, 02.11.2024
Ja chętnie zweryfikuje kompetencje tego narybku. Jeśli będą tak lotni jak Menzen oraz Zajączkowskaz to chętnie zobaczę ich w Radzie Miasta.
re antoni ze smoleńs07:50, 02.11.2024
Europoseł G. Braun ma więcej rozumu w palcu jak ty cały.
A kim jest faszysta i kogo tak nazywasz .
Podejrzewam że nie wiesz co oznacza słowo faszysta.
Tuba12:03, 02.11.2024
Masz rację że Braun ma rozum w palcu zamiast w głowie!🤣
Karol4312:11, 02.11.2024
A ten rozum to ma w dwudziestym pierwszym palcu.
Lala2013:08, 02.11.2024
Nigdy więcej !!!, apartheidu, komunizmu, faszyzmu, czyli Konfederacji, P.i S-u i rozbuchanego kościoła.
Reklama07:58, 02.11.2024
💩💩
Szalom08:09, 02.11.2024
Dajcie spokój , wasze ulice nasze kamienice.My i tak rządzimy światem.Reszta to show dla *%#)!& i naiwnych.
Ciekawy08:37, 02.11.2024
Czy prawda jest że faszystą nazywamy patriotę, który kocha swój kraj, swoją ojczyznę ?
Ojciec Mateusz 10:13, 02.11.2024
Patriota to patriota, faszystą nazywamy to co mamy teraz czyli pseudopatriota chodzący do kościoła, a osoba która dba o swój kraj to nacjonalista.
re Ojciec Mateusz10:59, 02.11.2024
Wygląda na to że faszyści to pseudo-patrioci rekrutujących się głównie z obcych rezydentów z polskim obywatelstwem udających Polaków, niektórzy dla kariery nawet biorą śluby kościelne i udają wierzących katolików ,
zaś nacjonalista to miłujący w swojej ojczyźnie swój naród i swoją nację pochodzenia.
Nie dziwota11:55, 02.11.2024
Wykiwany i oszukany młody elektorat przez KOalicję chanaukową jak ją nazwał europoseł G. Braun - oznakowaną czerwonym serduszkiem ❤️ze 100 - tu kłamliwymi obietnicami konkretów - zrozumiał że KOalicja chanaukowa zafundowała im biedę, nędzę, ubóstwo i bezprawie jak na Białorusi - i dzisiaj swoją szansę na przyszłość wiąże z formacją Konfederacji.
Nadzieja wyborcza16:12, 02.11.2024
Tylko PIS i Konfederacja - Wydaje mi się jakby że z KOalicji chanaukowej wybrali jeszcze prezydenta RP - to nie tylko zablokowano by Polakom święto marszu Niepodległości Polski ale zapewne zlikwidowaliby także Polakom Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne.
Dlatego nadzieją jest tylko wybór prezydenta RP z formacji PIS-u albo z formacji Konfederacji
Oko05:44, 03.11.2024
Nie Polakom zablokowali tylko bandytom chowającym się pod flagami i nazwami”patrioci”. Naziści faszyści itp. Też byli patriotami… dziękuję
Lala2016:48, 02.11.2024
Tego idiotę Brauna oddać w ręce ''Mossadu '', a wyrok będzie sprawiedliwy.
P.S.
Błyskawiczny fragmencik historii '' Mossadu ''.
'' Mossad '' tylko raz wchodzi na trop '' pacjenta '' i już z niego nie schodzi. Jeżeli wyrokiem jest kula, tak
się dzieje. Potwierdzeniem zgonu, jest obowiązkowy strzał w czoło.
Członkowie tej organizacji przysięgę składają na świętej górze '' Mossad ''.
Kaa17:08, 02.11.2024
no i dobrze, że powstają nowe partie, struktury. niech się rozwijają. Nie można ciągle tylko wybierać mniejszego zła. A Ci co nazywają ich faszystami i ruskimi onucami, to po prostu boją się zmian i spadnięcia ze stołka i zniknięcia koryta.
Oko05:46, 03.11.2024
A co ci patrioci osiągnęli w życiu zawodowym , jakieś osiągnięcia. Bo uczyć się zarzàdzania w trakcie rządzenia to ja podziękuję.
//08:06, 03.11.2024
To jest wynik destrukcji jaką rezydujący a polskim obywatelstwem robią w naszym Kraju , którzy tak długo są Polakami jak długo mogą ciągnąć korzyści materialne i zbierać profity, jak te w jakiś sposób zostaną zachwiane i zostaną ich pozbawieni - zaczyna sie szkalowanie, plucie na Polskę , eskalowanie antypolonizmu donoszenie do międzynarodowych organizacji o ukaranie Polski / nawet dzisiaj dziennie Unia potrąca Polsce 500 milionów € tytułem kary wybłaganaej przez totalną opozycję z powodu rzekomego braku praworządności /
Darioinick18:24, 03.11.2024
Albo składka zdrowotna , albo stawiam na Konfederację.
lewak07:09, 04.11.2024
Ooo, nowi rusofile! Dobrze, dobrze, pokazujcie ich twarze, żeby porządni ludzie wiedzieli kogo unikać :D
Aaa...08:24, 04.11.2024
Boże chroń...
Czyli bedzie10:41, 04.11.2024
Sieg Heil! Na Placu Wolności pod pomnikiem?
I naparzanie kobiet za prawo do aborcji i za to że odważyła sie upomnieć o swoje?
Oczywiście będą to robic jako jedyni patrioci z okrzykiem Bóg Honor Ojczyzna.?
Zdziwiony15:02, 04.11.2024
Robert, grzeczniutki chłopcze, kto ciebie tak zindoktrynował? To tak szemranego towarzystwa dołączasz?
Emeryt14:11, 10.02.2025
Popieram konfederatow bo wierzę że chodzi im o dobro Polski.
A'propos14:16, 10.02.2025
Wloclawianie zauroczeni Tuskiem i LEWICĄ powinni utrzymywać migrantów z Azji i Afryki i przyjmować ich do swoich domów.
I tak im dopomóż Donald Tusk 🙏🙏🙏
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz