Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Nowa Nadzieja wkracza do Włocławka. Powstał lokalny oddział Konfederacji

G.S. 17:00, 01.11.2024 Aktualizacja: 17:06, 26.10.2025
45 Nowa Nadzieja wkracza do Włocławka. Powstał lokalny oddział Konfederacji Przewodniczącym oddziału został Tomasz Sikorowski. wiceprzewodniczącymi wybrano Mariusza Wacławskiego i Rafała Wódkowskiego, a funkcje skarbnika i sekretarza objęli odpowiednio Przemysław Knera i Robert Czernicki. Fot. NN.

We Włocławku powołano lokalny oddział partii Nowa Nadzieja, działającej w ramach Konfederacji Wolność i Niepodległość. Jednogłośnie wybrany zarząd planuje wzmocnienie struktur w regionie i rozpoczyna przygotowania do zbliżających się wyborów prezydenckich.

Z dniem 28 października we Włocławku oficjalnie powołano nowy oddział partii Nowa Nadzieja, wchodzącej w skład Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Przewodniczącym oddziału został Tomasz Sikorowski znany z prób zdobycia pierwszego miejsca dla Konfederacji w Senacie podczas lipcowych wyborów uzupełniających. 

Wiceprzewodniczącymi wybrano Mariusza Wacławskiego i Rafała Wódkowskiego, a funkcje skarbnika i sekretarza objęli odpowiednio Przemysław Knera i Robert Czernicki.

Jak podkreśla Tomasz Sikorowski, wszyscy członkowie zarządu zostali wybrani jednogłośnie, co świadczy o silnym zaufaniu wobec nowo powołanych władz.

- Wydarzenie to wpisuje się naturalnie w rozwój projektu politycznego pod nazwą Konfederacji Wolność i Niepodległość - zaznacza przewodniczący Tomasz Sikorowski

Współpraca w ramach okręgu toruńskiego

Nowo utworzony oddział włocławski dołącza do struktur okręgu toruńskiego, obejmującego także oddziały toruński i grudziądzki.

Jak przypomina Sikorowski, Konfederacja zdobyła w wyborach uzupełniających do Senatu, które odbyły się 21 lipca w okręgu włocławskim poparcie na poziomie 18%.

Wydarzenie to wpisuje się naturalnie w rozwój projektu politycznego pod nazwą Konfederacji Wolność i Niepodległość. W trwającym maratonie wyborczym i systematycznym budowaniu poparcia i zaufania społecznego, zakończonym na ten moment rekordowym 18% w wyborach uzupełniających do senatu jakie odbyły się 21 lipca w okręgu włocławskim

 - komentuje Tomasz Sikorowski

Włocławek pierwszy na trasie przed kampanijnej  Mentzena

Sikorski przypomina, że Włocławek został również wybrany jako miejsce inauguracji trasy przed kampanijnej Sławomira Mentzena, która nawiązuje do nadchodzących wyborów prezydenckich w 2025 roku. Wydarzenie, które relacjonowaliśmy: Mentzen we Włocławku: frekwencja zrobiła wrażenie, młodzi na pierwszym planie, cieszyło się dużym zainteresowaniem. 

::news{"type":"see-also","item":"71028"}

(G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (45)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Marta28Marta28

16 25

Ja tam lubię socjal a ten metzen to chce ponoć wszystkie zabrac

21:36, 01.11.2024

john_doejohn_doe

1 21

chlapcy od mentzena i bosaka to tacy sami jak ci od ziobry... dzieci w piaskownicy, tylko jeszcze przy korycie ich nie było, żeby się nachapać!

22:54, 03.11.2024

Lala20Lala20

13 39

***** Konfederację i jej bękarta.

12:46, 02.11.2024

Pozostałe komentarze

PisiakPisiak

37 4

Jednogłośny wybór znaczy że nie było chętnych do funkcji i nie ma ludzi. 18% i całe trzy tysiące głosów

17:24, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lala20 Lala20

27 20

Donald Tusk moim Panem 👑 Zbawcą chorych i biednych oraz Nadzieją dla całej planety ❤

17:29, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GratulacjeGratulacje

18 13

Prezesem zostaje człowiek spod Radziejowa🥳

17:40, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

FajdekFajdek

15 0

To co robi we włocławskich strukturach? Co wie o Włocławku?

21:37, 01.11.2024

NIEWYSPANYNIEWYSPANY

36 51

Kacza Bojówka?

18:00, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

beznadziejabeznadzieja

33 42

Raczej nie ma nadziei.

20:16, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

re Lala20re Lala20

23 20

To ty należysz do kolaborantów obywatelskich ?

20:29, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RichardRichard

23 7

Ale żeście ekipę zmontowali

21:51, 01.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

BronsonBronson

5 10

Ekipa Po

21:57, 01.11.2024

DżoannaDżoanna

16 0

Świetny dzień na comingout

00:50, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

antoni ze smoleńskaantoni ze smoleńska

33 50

Nigdy nie zagłosuję na Konfę, a do dlatego, że ma w swoich szeregach m.in. takich tuzów jak szczęść boże Braun i wielu innych oszołomów, z którymi mi zupełnie nie po drodze. A poza tym popiera faszystów co jest zupełnie nie do przyjęcia.

06:34, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Maras Maras

14 38

Dodam jeszcze że kręcą z PiS em i ruskimi!

11:58, 02.11.2024

do Marsdo Mars

8 17

Jeszcze przybijają sobie żłówiki na znak dobrze wykonanego zadania w czapkach bolszewickich AURORA

15:54, 02.11.2024

Pytajnik Pytajnik

40 10

Ja chętnie zweryfikuje kompetencje tego narybku. Jeśli będą tak lotni jak Menzen oraz Zajączkowskaz to chętnie zobaczę ich w Radzie Miasta.

07:38, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

re antoni ze smoleńsre antoni ze smoleńs

34 27

Europoseł G. Braun ma więcej rozumu w palcu jak ty cały.
A kim jest faszysta i kogo tak nazywasz .
Podejrzewam że nie wiesz co oznacza słowo faszysta.

07:50, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

TubaTuba

10 20

Masz rację że Braun ma rozum w palcu zamiast w głowie!🤣

12:03, 02.11.2024

Karol43Karol43

7 21

A ten rozum to ma w dwudziestym pierwszym palcu.

12:11, 02.11.2024

Lala20Lala20

12 22

Nigdy więcej !!!, apartheidu, komunizmu, faszyzmu, czyli Konfederacji, P.i S-u i rozbuchanego kościoła.

13:08, 02.11.2024

ReklamaReklama

7 15

💩💩

07:58, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SzalomSzalom

15 6

Dajcie spokój , wasze ulice nasze kamienice.My i tak rządzimy światem.Reszta to show dla *%#)!& i naiwnych.

08:09, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekawyCiekawy

6 10

Czy prawda jest że faszystą nazywamy patriotę, który kocha swój kraj, swoją ojczyznę ?

08:37, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Ojciec Mateusz Ojciec Mateusz

4 4

Patriota to patriota, faszystą nazywamy to co mamy teraz czyli pseudopatriota chodzący do kościoła, a osoba która dba o swój kraj to nacjonalista.

10:13, 02.11.2024

re Ojciec Mateuszre Ojciec Mateusz

3 3

Wygląda na to że faszyści to pseudo-patrioci rekrutujących się głównie z obcych rezydentów z polskim obywatelstwem udających Polaków, niektórzy dla kariery nawet biorą śluby kościelne i udają wierzących katolików ,
zaś nacjonalista to miłujący w swojej ojczyźnie swój naród i swoją nację pochodzenia.

10:59, 02.11.2024

Nie dziwotaNie dziwota

29 15

Wykiwany i oszukany młody elektorat przez KOalicję chanaukową jak ją nazwał europoseł G. Braun - oznakowaną czerwonym serduszkiem ❤️ze 100 - tu kłamliwymi obietnicami konkretów - zrozumiał że KOalicja chanaukowa zafundowała im biedę, nędzę, ubóstwo i bezprawie jak na Białorusi - i dzisiaj swoją szansę na przyszłość wiąże z formacją Konfederacji.

11:55, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nadzieja wyborczaNadzieja wyborcza

25 14

Tylko PIS i Konfederacja - Wydaje mi się jakby że z KOalicji chanaukowej wybrali jeszcze prezydenta RP - to nie tylko zablokowano by Polakom święto marszu Niepodległości Polski ale zapewne zlikwidowaliby także Polakom Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne.
Dlatego nadzieją jest tylko wybór prezydenta RP z formacji PIS-u albo z formacji Konfederacji

16:12, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

OkoOko

1 9

Nie Polakom zablokowali tylko bandytom chowającym się pod flagami i nazwami”patrioci”. Naziści faszyści itp. Też byli patriotami… dziękuję

05:44, 03.11.2024

Lala20Lala20

4 25

Tego idiotę Brauna oddać w ręce ''Mossadu '', a wyrok będzie sprawiedliwy.
P.S.
Błyskawiczny fragmencik historii '' Mossadu ''.
'' Mossad '' tylko raz wchodzi na trop '' pacjenta '' i już z niego nie schodzi. Jeżeli wyrokiem jest kula, tak
się dzieje. Potwierdzeniem zgonu, jest obowiązkowy strzał w czoło.
Członkowie tej organizacji przysięgę składają na świętej górze '' Mossad ''.

16:48, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KaaKaa

24 6

no i dobrze, że powstają nowe partie, struktury. niech się rozwijają. Nie można ciągle tylko wybierać mniejszego zła. A Ci co nazywają ich faszystami i ruskimi onucami, to po prostu boją się zmian i spadnięcia ze stołka i zniknięcia koryta.

17:08, 02.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OkoOko

5 20

A co ci patrioci osiągnęli w życiu zawodowym , jakieś osiągnięcia. Bo uczyć się zarzàdzania w trakcie rządzenia to ja podziękuję.

05:46, 03.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

////

16 1

To jest wynik destrukcji jaką rezydujący a polskim obywatelstwem robią w naszym Kraju , którzy tak długo są Polakami jak długo mogą ciągnąć korzyści materialne i zbierać profity, jak te w jakiś sposób zostaną zachwiane i zostaną ich pozbawieni - zaczyna sie szkalowanie, plucie na Polskę , eskalowanie antypolonizmu donoszenie do międzynarodowych organizacji o ukaranie Polski / nawet dzisiaj dziennie Unia potrąca Polsce 500 milionów € tytułem kary wybłaganaej przez totalną opozycję z powodu rzekomego braku praworządności /

08:06, 03.11.2024

DarioinickDarioinick

0 2

Albo składka zdrowotna , albo stawiam na Konfederację.

18:24, 03.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

lewaklewak

3 19

Ooo, nowi rusofile! Dobrze, dobrze, pokazujcie ich twarze, żeby porządni ludzie wiedzieli kogo unikać :D

07:09, 04.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aaa...Aaa...

1 18

Boże chroń...

08:24, 04.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czyli bedzieCzyli bedzie

1 17

Sieg Heil! Na Placu Wolności pod pomnikiem?
I naparzanie kobiet za prawo do aborcji i za to że odważyła sie upomnieć o swoje?
Oczywiście będą to robic jako jedyni patrioci z okrzykiem Bóg Honor Ojczyzna.?

10:41, 04.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZdziwionyZdziwiony

0 1

Robert, grzeczniutki chłopcze, kto ciebie tak zindoktrynował? To tak szemranego towarzystwa dołączasz?

15:02, 04.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EmerytEmeryt

19 0

Popieram konfederatow bo wierzę że chodzi im o dobro Polski.

14:11, 10.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

A'proposA'propos

16 0

Wloclawianie zauroczeni Tuskiem i LEWICĄ powinni utrzymywać migrantów z Azji i Afryki i przyjmować ich do swoich domów.
I tak im dopomóż Donald Tusk 🙏🙏🙏

14:16, 10.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%