Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Włocławianin w czołówce MasterChefa! Czy zdobędzie tytuł?

D.T. / TVN 14:00, 05.11.2024 Aktualizacja: 18:31, 21.10.2025
8 Włocławianin w czołówce MasterChefa! Czy zdobędzie tytuł? Włocławianin Jakub Kurzep (pierwszy od lewej) w półfinale MasterChef TVN Fot. Facebook MasterChef TVN

Włocławianin w najlepszej czwórce 13. edycji MasterChefa. Absolwent włocławskiego "Chemika" walczy o tytuł najlepszego kucharza amatora w Polsce.

Jakub Kurzep, włocławianin i absolwent Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku, znalazł się w czołowej czwórce uczestników 13. edycji programu MasterChef, emitowanego na antenie TVN.

Jego kulinarne umiejętności i wiedza z zakresu chemii kulinarnej pozwoliły mu dotrzeć do półfinału, gdzie będzie rywalizował w odcinku nagrywanym w Grecji.

Drugi udział Jakuba w MasterChefie

Jakub po raz pierwszy pojawił się w programie MasterChef w 2019 roku, kiedy udało mu się znaleźć wśród 19 najlepszych uczestników.

Obecnie, mieszkając na co dzień w Edynburgu w Szkocji, wrócił do programu z większym doświadczeniem i nowymi umiejętnościami.

Kiedy oglądać finałowe odcinki?

W półfinale Jakub zmierzy się z trojgiem pozostałych uczestników: Julią, Deborą oraz Adrianem. Rywalizacja będzie odbywać się w Grecji, gdzie półfinaliści stawią czoła kulinarnym wyzwaniom przygotowanym przez jurorów.

Premierowe emisje odcinków finałowych odbędą się 10 i 17 listopada, o godzinie 19:30 na antenie TVN. Wkrótce dowiemy się, kto otrzyma tytuł najlepszego kucharza amatora w Polsce.

(D.T. / TVN)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

7 0

Autorze analfabeto, Edynburg to stolica Szkocji 🤣🤣🤣

15:51, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

tefauntefaun

6 2

Nie ogladam tego g....a

16:13, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GeographerGeographer

1 1

W kołach o wysokim poziomie intelektualnym mówi sią, że Edynburg leży na granicy syryjsko-węgierskiej .

16:48, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Geographerdo Geographer

1 0

Zgaduję w jakich kołach; czy w kołach oznakowanych ❤️

18:22, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MaksiuMaksiu

8 1

Chodziłem z panem Jakubem do szkoły, znam jego rodzinę, niestety zrobiliście to samo co on, opowiedział historię która jest kłamstwem, ale pan Kurzep był od czasów szkolnych hipokrytą. W swojej klasie chemicznej przewodniczący klasy, przewodniczący szkoły, młodzieżowa rada miasta czy udzielał się w chórze szkolnym, opowiada że został potraktowanych homofobiczne, tylko zachowanie pana Jakuba w czasach szkolnych i po szkole było po prostu chamskie, to może krytyka ludzi wobec niego dotyczyła bardziej tego niż jego orientacji. *%#)!& pyskówki, kłamstwa dla własnej korzyści, chamskie podejście do ludzi z którymi pierwszy raz rozmawia.
Niestety nie ma czym się chwalić... Chyba że dalej się upierać że lepszy taki celebryta z okolic Włocławka bo mieszkał ok 30 km od Włocławka, ale i tak pan Kuba mówi że jest z Edynburga, chyba że na siłę zrobicie z niego jakaś wielką postać z Włocławka bo jest homoseksualistą, a to oznacza że świat zmierza już do końca, bo w mojej nomenklaturze osoba o której warto pisać że jest z Włocławka to ktoś kto coś osiągnął i nie wypiera się dupą skąd pochodzi.

20:03, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DD przestań DD przestań

5 0

Jakub Kurzep nie pochodzi z Włocławka, a Edynburg leży w Szkocji, trzymacie poziom

20:06, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

re Maksiure Maksiu

2 1

Ale chamstwo jest na topie , a słowa wulgarne ,, nadają artystyczny chrakter wypowiedzi '' ...tak przed sądem powiedział Owsiak i potwierdził toTusk i Palikot ...takie hałtorytety !

21:53, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%