Na Okrzei ciężarówka uderzyła w stojącego na czerwonym świetle opla. Na szczęście nikogo nie było na pasach
Do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów doszło po godz. 9 na ulicy Okrzei w pobliżu McDonaldsa. Ciężarowy mercedes uderzył w stojącego na czerwonym świetle osobowego opla. Do szpitala zabrano pasażerkę tego auta. Po kontrolnych badaniach zwolniono ją do domu. Obaj kierowcy - 61 latek z opla i 60-latek z ciężarówki, byli trzeźwi.
xxx19:30, 16.04.2013
a co ma nie pracować ? skoro emerytura od 67 lat :3
Pozostałe komentarze
porażka19:12, 16.04.2013
60-latek z ciężarówki i wszystko jasne
@ ~porażka20:12, 16.04.2013
faktycznie, gdy czyta się taki komentarz, to nie tylko porażka. To kompletna miazga! ...mózgowa!
lysy44108:25, 17.04.2013
ale co wszystko jasne... Ty jesteś 20latek ze wsi i nie potrafisz jeździć nawet rowerem...
józef10:16, 17.04.2013
A co miała trzeźwość kierowcy opla? Nie zatrzymać się na czerwonym?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz