Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Policja ujawnia przyczynę pożaru ciężarówki na Zawiślu. Właściciel może mieć kłopoty!

. 14:41, 11.03.2025 Aktualizacja: 08:26, 27.10.2025
4 Znamy przyczynę pożaru ciężarówki na Zawiślu. Właściciel może mieć kłopoty! Spalona ciężarówka. Fot. Włocławek112Info.

Już wiadomo, co było przyczyną pożaru ciężarówki na Zawiślu. Właściciel auta może mieć jeszcze większe kłopoty. 

Dym widoczny w całym mieście i płomienie na Zawiślu – tak wyglądało poniedziałkowe popołudnie we Włocławku. Teraz znamy już przyczynę pożaru ciężarówki na ulicy Podgórnej.

Jak przekazała DD policja, do pożaru doszło w trakcie mieszania płukanki wiertniczej w specjalistycznym pojeździe.

Podczas pracy poluzował się przewód paliwowy, co doprowadziło do rozlania paliwa na tłumik i wybuchu ognia – przekazał mł. asp. Tomaszewski z włocławskiej policji.

Może stanąć przed sądem

Na szczęście właściciel ciężarówki odniósł jedynie niegroźne obrażenia, ale na tym sprawa się nie kończy.

Policja prowadzi postępowanie pod kątem art. 82 Kodeksu wykroczeń, który dotyczy spowodowania zagrożenia pożarowego. To oznacza, że mężczyzna może jeszcze odpowiadać przed sądem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 marca około godziny 17:20. Płomienie szybko opanowali strażacy, ale czarny dym unoszący się nad miastem wzbudził spore poruszenie wśród mieszkańców.

Gdy widzisz kłęby dymu nad miastem, co robisz?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Szukam informacji w internecie – muszę wiedzieć, co się dzieje! 27%
Dzwonię na straż pożarną, może jeszcze nikt tego nie zgłosił. 44%
Idę zobaczyć na własne oczy, co się pali. 8%
Nie przejmuję się – we Włocławku to nic nowego. 21%
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

Marionn Marionn

0 0

Przecież już poniósł szkody w postaci obrażeń, po co go karać i po sądach ciągać. To przypadek, specjalnie nie luzowal przewodu paliwowego przecież.

15:49, 12.03.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%