Piątek trzynastego okazał się pechowy dla właściciela luksusowej Skody Superb, która spłonęła na osiedlu Południe. Prawdopodobnie było to podpalenie.
Tuż po godz. 14:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o płonącym samochodzie na ul. Fredry. Na miejsce pojechał zastęp straży.
- Całkowicie spłonął przód samochodu. Prawdopodobnie było to podpalenie - mówi kpt. Dariusz Politowski z włocławskiej straży pożarnej.
Celowego podpalenia nie chce na razie potwierdzić rzecznik prasowy policji.
- Jest za wcześnie by podawać przyczyny. Ustali je powołany w tym celu biegły - informuje Małgorzata Marczak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.
Straty oszacowano na ok. 60 tys. zł.
dariusz16:02, 13.09.2013
czyjego pseudo gangsterka to auto ??
zenek z zazamcza 16:20, 13.09.2013
jeżeli Skoda Superb to luksusowy samochód to prezydent tego miasta jeździ luksusową limuzyną z kierowcą na koszt każdego z nas. Nasz prezydent jeździ takim samochodem w bardzo bogatej wersji wyposażenia. Czy tak postępuje działacz lewicy dbającej o wyrównywanie szans? Jego pomocnik od "inwestycji" i aneksów jeździ także Skodą Superb z kierowcą - także za nasze pieniądze. Ale o tym Panu to może już po referendum - wtedy opadnie kurz referendalny i wyjdą wszystkie trupy z szafy ....
oj będzie się działo, oj będzie ...
Edek16:54, 13.09.2013
Zapewne auto jakiegoś "prezesiny" który zalegał z wypłatą dla pracowników.
alan17:21, 13.09.2013
Tytuł krzykliwy - każdy zaciekawiony jaki to luksusowy samochód spłonął klika,artykuł się otwiera i...rozczarowanie bowiem okazuje się że to zwykła Skoda, jakich pełno na naszych drogach. Dodatkowo to poczucie - znów dałem/dałam się nabrać...
zwała18:04, 13.09.2013
zasłużył to auto spalili hehe
Pozostałe komentarze
BÓG.16:12, 13.09.2013
jakieś 2 panie ok. 50-tki się zdołowały jak zobaczyły, że się im auto pali ;d
wtajemniczony16:18, 13.09.2013
Tego co skacze do fontanny w milionie..
spekulant18:37, 13.09.2013
Przez właściciela identycznej skody (ciemne szyby i wtedy niemieckie tablice) spłonąłby mój samochód pod koniec czerwca br. Pan zrobił sobie popielniczkę z mojego samochodu wrzucając mi peta przez okno.
xxx20:42, 13.09.2013
a ch** wam wszystkim do tego kogo to ? nosy w swoje sprawy.
Triple X20:59, 13.09.2013
Pewnie jakieś porachunki,na bank za darmo mu nie spalili !!!! albo porachunki albo zalegał komuś kasę !!!!
xxx21:42, 13.09.2013
pewnie sam podpalil i odszkodowanie wezmie
tubylec03:57, 14.09.2013
odezwali się Ci robiący za najniższą, że dla nich takie auto nie jest luksusowe hehe jakie to włocławskie :)
**..**07:45, 14.09.2013
TAk Naprawde K....a nikt nie zna prawdy jaką była przyczyna tego podpalenia wiec k... odposcie sobie to nie wasza sprawa .. SEnsacje sobie zrobiliście we Włocławku kura i tak nikogo na ten samochud nie stać Ktoś mu zazdrośćił o tylko wwiec Spi..... z TEgo Portalu :CC
synek12:41, 14.09.2013
"nikt nie zna prawdy jaką była przyczyna tego podpalenia"
buahahahha .... może stres, może depresja, a może kompleks niskiego wzrostu.
lopez22:43, 16.09.2013
ANIOŁ samochód piszę się przez ó analfabeto.
liluu11:38, 18.09.2013
tak kończą K O F I D E N C I
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz