Droga przez tamę jest zablokowana. Zderzyły się tam 2 samochody - ciężarówka i tir z naczepą.
W wypadku został poszkodowany jeden z kierowców. Odwieziono go do szpitala.
W przyczepie jednego z samochodów znajdowały się farby.
Droga w miejscu wypadku jest na razie zablokowana. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Na tamie policja ustala okoliczności wypadku.
AKTUALIZACJA: Poszkodowany to 32-letni kierowca ciężarówki, w którą na zakręcie drogi uderzyła naczepa tira zjeżdżającego na tamę z kierunku Lipna. Ciężarówka jechała w przeciwnym kierunku.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Droga przez tamę jest zablokowana. Jak informuje nadkom. Małgorzata Marczak, rzeczniczka KMP utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godziny. Samochody osobowe mogą przejeżdżać mostem stalowym, a ciężarówki są kierowane na przeprawy w Toruniu i Płocku.
AKTUALIZACJA: godz. 14.30 - trasa przez tamę jest już przejezdna.
::addons{"type":"youtube","url":"http://youtu.be/PTzxRBavnGs"}
ja10:54, 17.09.2013
farby już wyciekają
00211:12, 17.09.2013
nie ma zdjęć?
tubylec11:45, 17.09.2013
ciekawe skąd te farby wiózł jak nobilesu już nie ma ;p a swoją drogą...gdzie jest ten drugi "poszkodowany" z naczepą ? ciekaw jestem czy to nie przypadkiem kolejny który się spieszył...
do tubylca11:57, 17.09.2013
farby wiózł z obi albo z mrówki a drugi "poszkodowany" jest w fotorelacji. Siwa naczepa jest tylko przytarta.
jako_taki12:22, 17.09.2013
kto zwrócił uwage ile tam tych wielotonów, coraz więcej wypadków z nimi, bedzie dochodziło do prawdziwych tragedii, jeszcze troszke...
Informator12:34, 17.09.2013
Farby z hurtowni przy ul. Łęgskiej, poznaję samochód ;D
tubylec13:08, 17.09.2013
no faktycznie naczepa przytarta ;] te wieltony to teraz gnają na złamanie karku z tym kruszywem na autostrady, to fakt
rafcio14:39, 17.09.2013
tubylec - to ze nie ma juz fabryki nobilesu nie oznacza ze magazyn rowniez zostal zamkniety. dla twojej wiadomosci kolego jest tam wciaz masa produktow koncernu AKZO
re19:51, 17.09.2013
Następny nieśmiertelny zapomniał ze jedzie z naczepą...
znak07:21, 18.09.2013
zewnętrzny pas łuku jest położony nizej od wewnętrznego i to najgorszy problem od lat
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz