Duży pożar wybuchł w poniedziałek przy ul. Barskiej we Włocławku. Ogień objął magazyny zakładu Chemikor, w których składowane są materiały chemiczne. Na miejsce skierowano liczne siły straży pożarnej, a ze względów bezpieczeństwa rozpoczęto ewakuację pobliskiego szpitala.
W poniedziałek (22 czerwca) po godzinie 7 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze na terenie zakładu Chemikor przy ul. Barskiej we Włocławku.
Jak przekazał bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, ogniem objęte są magazyny, w których zgromadzono materiały chemiczne należące do zakładu.
Ze względu na rozwój sytuacji podjęto decyzję o ewakuacji pobliskiego szpitala przy ul. Barskiej.
::photoreport{"type":"see-button","item":"23147"}
Na miejscu pracują liczne zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Włocławka oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu. Do działań kierowane są kolejne siły i środki
Uwaga na utrudnienia! Zamknięte jest skrzyżowanie ulic Polnej i Barskiej.
Więcej informacji wkrótce.
Stahu08:44, 22.06.2026
Od kiedy KOmuniści rządzą w Polsce pożarów jest coraz więcej.......
D.08:49, 22.06.2026
Moron-Debil
EmKa09:30, 22.06.2026
Poyeb.
Tttt 09:35, 22.06.2026
Zgadzam się,tyłu pożarów, co przez ostatnie trzy lata,nie było w Polsce przez dziesiątki lat,a ci co myślą inaczej ,to słusznie w komentarzach się nazwali
Pewna08:49, 22.06.2026
dziennikarka, już z polskim paszportem,zapowiadała pożary( może jasnowidząca????)
re Pewna09:39, 22.06.2026
https://tvn24.pl/polska/natalia-panczenko-tłumaczy-głosna-wypowiedz-dla-5-kanał-st8301486
Pozostałe komentarze
Użytkownik08:48, 22.06.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
polac09:10, 22.06.2026
ty podpalasz razem z rosja takim *%#)!& gadaniem
Sikor 197209:27, 22.06.2026
Rosja to powinna atomówkę na Kijów i było by po zawodach
Ile09:28, 22.06.2026
BAŁWANIE ZAROBIŁEŚ NA TEJ MOWIE NIENAWIŚCI?
Warto było?
Uraaa 08:57, 22.06.2026
Nie daci ojciec nie da ci matkę tego co może dać ci kacapka.
test109:10, 22.06.2026
clickbait,to tylko szpital na barskiej, kazdy pomyslal o wss, jak zwykle wiecej szumi niz dzieje sie naprawdę
oof09:11, 22.06.2026
A szpital na barskiej to nie szpital?
???????09:12, 22.06.2026
Ciekawe magazyn chemii przemysłowej obok szpitala ? Kto na to pozwolił ? Co na to straż , sanepid i inspektorat budowlany ?
Egzekutor09:16, 22.06.2026
UPA w akcji ,będą nas niszczyli ,widłami piłami ,siekierą i ogniem *%#)!& to ścierwo 7kraińskie z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!
Ile09:40, 22.06.2026
PASKUDNY TROLLU
ile09:42, 22.06.2026
paskudny trollu zarobiłeś pisząc ten paszkwil?
Bonżur09:26, 22.06.2026
Planeta Płonie - zapiał czerwony kur
John 09:33, 22.06.2026
Polska cala plonie ,co chwile jakis magazyn ,zaklad ,domy . Kiedys bylo to bardzo rzadkie , ale teraz dzien bez pozaru to dzien stracony. Fabryka aerozolu wczoraj ,dzisiaj Wloclawek itd Polsko obudz sie
Asa09:44, 22.06.2026
Bracia Ukraińcy?
Luka.09:45, 22.06.2026
To jest uśmiechnięta polska,same się nie podpalają ktoś się przyczynia do tego,dochodzenie zrobią będą wiedzieć co się stało,chyba że od instalacji na magazynie też tak może być.trudno stwierdzić co.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz