Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Płonie magazyn z chemikaliami we Włocławku. Ewakuowano szpital

Dawid Tłuchowski Dawid Tłuchowski 08:14, 22.06.2026 Aktualizacja: 09:13, 22.06.2026
21 Płonie magazyn z chemikaliami we Włocławku. Ewakuowano szpital Fot. Włocławek 112 Info | Pożar magazynu z chemikaliami przy ul. Barskiej we Włocławku

Duży pożar wybuchł w poniedziałek przy ul. Barskiej we Włocławku. Ogień objął magazyny zakładu Chemikor, w których składowane są materiały chemiczne. Na miejsce skierowano liczne siły straży pożarnej, a ze względów bezpieczeństwa rozpoczęto ewakuację pobliskiego szpitala.

W poniedziałek (22 czerwcapo godzinie 7 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze na terenie zakładu Chemikor przy ul. Barskiej we Włocławku.

Jak przekazał bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, ogniem objęte są magazyny, w których zgromadzono materiały chemiczne należące do zakładu.

Ze względu na rozwój sytuacji podjęto decyzję o ewakuacji pobliskiego szpitala przy ul. Barskiej.

::photoreport{"type":"see-button","item":"23147"}

Na miejscu pracują liczne zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Włocławka oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu. Do działań kierowane są kolejne siły i środki

Uwaga na utrudnienia! Zamknięte jest skrzyżowanie ulic Polnej i Barskiej.

Więcej informacji wkrótce.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (21)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

D.D.

6 5

Moron-Debil

08:49, 22.06.2026

EmKaEmKa

2 2

Poyeb.

09:30, 22.06.2026

Tttt Tttt

1 2

Zgadzam się,tyłu pożarów, co przez ostatnie trzy lata,nie było w Polsce przez dziesiątki lat,a ci co myślą inaczej ,to słusznie w komentarzach się nazwali

09:35, 22.06.2026

re Pewnare Pewna

1 0

https://tvn24.pl/polska/natalia-panczenko-tłumaczy-głosna-wypowiedz-dla-5-kanał-st8301486

09:39, 22.06.2026

Pozostałe komentarze

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


polacpolac

6 4

ty podpalasz razem z rosja takim *%#)!& gadaniem

09:10, 22.06.2026

Sikor 1972Sikor 1972

0 0

Rosja to powinna atomówkę na Kijów i było by po zawodach

09:27, 22.06.2026

IleIle

0 0

BAŁWANIE ZAROBIŁEŚ NA TEJ MOWIE NIENAWIŚCI?
Warto było?

09:28, 22.06.2026

Uraaa Uraaa

9 2

Nie daci ojciec nie da ci matkę tego co może dać ci kacapka.

08:57, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

test1test1

2 7

clickbait,to tylko szpital na barskiej, kazdy pomyslal o wss, jak zwykle wiecej szumi niz dzieje sie naprawdę

09:10, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

oofoof

3 0

A szpital na barskiej to nie szpital?

09:11, 22.06.2026

??????????????

9 3

Ciekawe magazyn chemii przemysłowej obok szpitala ? Kto na to pozwolił ? Co na to straż , sanepid i inspektorat budowlany ?

09:12, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EgzekutorEgzekutor

9 18

UPA w akcji ,będą nas niszczyli ,widłami piłami ,siekierą i ogniem *%#)!& to ścierwo 7kraińskie z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!

09:16, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

IleIle

0 0

PASKUDNY TROLLU

09:40, 22.06.2026

ileile

0 0

paskudny trollu zarobiłeś pisząc ten paszkwil?

09:42, 22.06.2026

BonżurBonżur

1 2

Planeta Płonie - zapiał czerwony kur

09:26, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

John John

7 0

Polska cala plonie ,co chwile jakis magazyn ,zaklad ,domy . Kiedys bylo to bardzo rzadkie , ale teraz dzien bez pozaru to dzien stracony. Fabryka aerozolu wczoraj ,dzisiaj Wloclawek itd Polsko obudz sie

09:33, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsaAsa

1 0

Bracia Ukraińcy?

09:44, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Luka.Luka.

0 0

To jest uśmiechnięta polska,same się nie podpalają ktoś się przyczynia do tego,dochodzenie zrobią będą wiedzieć co się stało,chyba że od instalacji na magazynie też tak może być.trudno stwierdzić co.

09:45, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%