Duży pożar wybuchł w poniedziałek przy ul. Barskiej we Włocławku. Ogień objął magazyny zakładu Chemikor, w których składowane są materiały chemiczne. Na miejsce skierowano liczne siły straży pożarnej, a ze względów bezpieczeństwa rozpoczęto ewakuację pobliskiego szpitala.
W poniedziałek (22 czerwca) po godzinie 7 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze na terenie zakładu Chemikor przy ul. Barskiej we Włocławku.
Jak przekazał bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, ogniem objęty jest magazyn, w którym zgromadzono materiały chemiczne należące do zakładu.
Ze względu na rozwój sytuacji podjęto decyzję o ewakuacji pobliskiego szpitala przy ul. Barskiej.
::photoreport{"type":"see-button","item":"23147"}
Na miejscu pracują liczne zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Włocławka oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu. Do działań kierowane są kolejne siły i środki
Uwaga na utrudnienia! Zamknięte jest skrzyżowanie ulic Polnej i Barskiej.
Więcej informacji wkrótce.
::news{"type":"see-also","item":"95192"}
::news{"type":"see-also","item":"95189"}
::news{"type":"see-also","item":"95180"}
Stahu08:44, 22.06.2026
Od kiedy KOmuniści rządzą w Polsce pożarów jest coraz więcej.......
D.08:49, 22.06.2026
Moron-Debil
EmKa09:30, 22.06.2026
Poyeb.
Tttt 09:35, 22.06.2026
Zgadzam się,tyłu pożarów, co przez ostatnie trzy lata,nie było w Polsce przez dziesiątki lat,a ci co myślą inaczej ,to słusznie w komentarzach się nazwali
pozar09:55, 22.06.2026
The Bill
John deep12:36, 22.06.2026
w punkt !!!
Pewna08:49, 22.06.2026
dziennikarka, już z polskim paszportem,zapowiadała pożary( może jasnowidząca????)
re Pewna09:39, 22.06.2026
https://tvn24.pl/polska/natalia-panczenko-tłumaczy-głosna-wypowiedz-dla-5-kanał-st8301486
???????09:12, 22.06.2026
Ciekawe magazyn chemii przemysłowej obok szpitala ? Kto na to pozwolił ? Co na to straż , sanepid i inspektorat budowlany ?
nowa10:07, 22.06.2026
Magazyn był pierwszy, lepiej zapytaj kto dał zgodę na Szpital.
yhy10:15, 22.06.2026
W niedalekim sąsiedztwie powstaje spalarnia niemieckich śmieci, więc chyba wszystko jest ok
John 09:33, 22.06.2026
Polska cala plonie ,co chwile jakis magazyn ,zaklad ,domy . Kiedys bylo to bardzo rzadkie , ale teraz dzien bez pozaru to dzien stracony. Fabryka aerozolu wczoraj ,dzisiaj Wloclawek itd Polsko obudz sie
Asa09:44, 22.06.2026
Bracia Ukraińcy?
IA przyjaciele 👎09:53, 22.06.2026
Toruńska magazyn pamiętamy
Pozostałe komentarze
Użytkownik08:48, 22.06.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
polac09:10, 22.06.2026
ty podpalasz razem z rosja takim *%#)!& gadaniem
Sikor 197209:27, 22.06.2026
Rosja to powinna atomówkę na Kijów i było by po zawodach
Ile09:28, 22.06.2026
BAŁWANIE ZAROBIŁEŚ NA TEJ MOWIE NIENAWIŚCI?
Warto było?
test109:10, 22.06.2026
clickbait,to tylko szpital na barskiej, kazdy pomyslal o wss, jak zwykle wiecej szumi niz dzieje sie naprawdę
oof09:11, 22.06.2026
A szpital na barskiej to nie szpital?
Bonżur09:26, 22.06.2026
Planeta Płonie - zapiał czerwony kur
Luka.09:45, 22.06.2026
To jest uśmiechnięta polska,same się nie podpalają ktoś się przyczynia do tego,dochodzenie zrobią będą wiedzieć co się stało,chyba że od instalacji na magazynie też tak może być.trudno stwierdzić co.
Post,co.11:35, 22.06.2026
Cicha ale efektywna dywersja.
POżar09:51, 22.06.2026
Przykre bo obeserwuje sie że od przeszło 2-ch lat, niemal codziennie płonie majątek Polski.
A wczoraj wybuchł ogromny pożar fabryki areozolu koło Słupska, gdzie skierowano około 300 strażaków
Kastor09:58, 22.06.2026
Może trzeba więcej orderów pozabierać , będzie jeszcze goręcej . To wyniki PiS owskiego *%#)!& .
Żeleński zdrajca10:00, 22.06.2026
Amebo umysłowa wypad z rudym do moskwy albo do berlina!!!!
Myślący 09:59, 22.06.2026
Trole od putina i berlina łapy precz od normalnych Ukraińców!! Zapytajcie rudego komu zależy na osłabieniu naszej gospodarki!!!!!!!
Tymek.n10:01, 22.06.2026
Wszystko wina mateusza.w z szkoły sp 2 *%#)!& ŁKS
Maciej.k10:03, 22.06.2026
Prawda Tymek *%#)!& tego matiego grubaska
Ilona.t10:06, 22.06.2026
Będziecie mieć PRZJEBNE za to guwnuarze *%#)!&
Remek 10:17, 22.06.2026
Tutaj Remek z szkoły sp 2 wszytko zostaje zgłoszne do sp 2
Spermoludek10:02, 22.06.2026
*%#)!& a c ż y d ó w
Kasandra10:02, 22.06.2026
Anwil też stoi. Doszło do jakieś awarii z zasilaniem. Przypadek?
Kapitalna10:02, 22.06.2026
Wpuścić więcej Ukraińców, bedzie spokojniej
No to juz kaowcy możecie wyzywać mnie od ruskich troli 🤣🤣🤣
Mówisz masz10:23, 22.06.2026
Jak sobie życzysz onuco.
Do 10:51, 22.06.2026
mówisz masz. Tak dla symetrii, to ty jesteś ukraińską onucą.
onuca11:11, 22.06.2026
Na wschodzie Rusini to chyba wszyscy zamiast skarpet noszą onuce
Kapitalna10:03, 22.06.2026
Wpuścić więcej U kraińców, bedzie spokojniej
No to juz kaowcy możecie wyzywać mnie od r uskich troli 🤣🤣🤣
Kastor 10:03, 22.06.2026
PiSowi koryto uciekło dlatego robią wszystko żeby obalić ten rząd . Nawet grają na nucie Ukraińców
Prawicowa patologia !!!
Jarek K11:30, 22.06.2026
lemingu rudego 💩💩
pożarnik10:03, 22.06.2026
Gdyby ten system zwany Pegazusem był nadal w posiadaniu służb wywiadowczych to można by skuteczniej wykrywać jak również zapobiegać tego typu dywersjom. Gdyby nie to że za rządów poprzedniej władzy używany był głównie przeciwko ówczesnej opozycji to być może obecnie byłby dostępny do celów do których był przeznaczony ....
do pożarnik10:30, 22.06.2026
A może PO to zlikwidowany został pegasus - kiedy istniał takiego ogromu pożarów raczej nie notowano
Trzeźwo myślący 10:04, 22.06.2026
Ludzie co z wami nie tak , następny groźny pożar a wy wyzywacie innych od *%#)!& uruchomił się ruski troll, sok z buraka,bo nie wierzę,że Polak trzeźwo myślący nie widzi co się dzieje,a dzieje się dużo niedobrego,zagrażającego naszemu życiu i zdrowiu
guti10:08, 22.06.2026
Ukraińskie ścierwa w akcji
Do trolla kopiejki11:21, 22.06.2026
Ile ci płaci morderca putin antypolski trollu!!! wypad z rudym do moskwy za Smoleńsk albo do berlina!!!!
Luka.10:11, 22.06.2026
Z jakiej przyczyny powstał pożar nie wiadomo eksperci od pożarów się znaleźli w komentarzach,niektórzy nie myślą jak bez mózgi.
Xppxporia10:13, 22.06.2026
Ktoś wie czy lekarze w przychodni przyjmują normalnie ?
Mati 10:15, 22.06.2026
Mam na imię Mati jestem z szkoły sp 2 Maciek masz w ryj po szkole
do Mati11:05, 22.06.2026
Tobą powinna zainteresować się policja , bo nie rokujesz nic dobrego na przyszłość jeżeli w porę się tobą nie zajmą, może poprawczak by się przydał.
do Kastor10:16, 22.06.2026
Myślę że obecnie prowadzona POlityka stwarza dla Polski realne zagrożenie że Ukraina przestanie Polsce POmagać
Icefan.pl10:19, 22.06.2026
Moje wiatraczki uratują ten pożar z poważaniem remek
???10:19, 22.06.2026
Skąd sie bierze tyle nienawiści w ludziach a niby narod chrzescijanski Czytać te wszystkie komentarze to aż źle sie robi od tego jadu
re ???:10:45, 22.06.2026
Bo Włocławek jest miastem KOmunistów i ateistów - którzy są smakoszami jadu soku z buraka
YHY10:21, 22.06.2026
W niedalekim sąsiedztwie powstaje spalarnia niemieckich śmieci. Koło Inowrocławia następna. Takie akcje będą niedługo na porządku dziennym
Jak10:24, 22.06.2026
Komunista spali sobie dom to powie że to nie jego wina tylko suchych onuc i fajki.
Icefan.pl10:26, 22.06.2026
Moje wiatraczki by pomogły w pożar z poważaniem remek
Kr210:38, 22.06.2026
Niemieckie sluzby, niszcza konkurencje. To dopiero poczatek
))10:45, 22.06.2026
Ty ruski trolu
Kr210:39, 22.06.2026
Niemieckie sluzby, niszcza konkurencje. To dopiero poczatek
Do trolla kopiejki11:26, 22.06.2026
Komu zależy na osłabianiu naszej gospodarki?!! raczej nie Ukrainie bo silna gospodarka to większa pomoc dla nich od nas!
96 ofiar11:27, 22.06.2026
putin moderca a berlin wróg naszej gospodarki!!!
Laska 11:28, 22.06.2026
Uśmiechnięta Polska Tuska I lewactwa ok kiedy doszli do władzy Niszczą Polskie.
Tylko rodzina!11:31, 22.06.2026
W punkt!!
do Pewna11:35, 22.06.2026
Wydaje się że dziennikarka ukraińska Natalia Panczenko prawdopodobnie tak POkochała nasz Kraj że zrezygnowała życia w dobrobycie za Bugiem na Ukrainie , bo spodobał się jej west i POstanowiła zamieszkać w Polsce.
john Deep12:37, 22.06.2026
robią jak obiecali !!!
Włocławski pan12:39, 22.06.2026
jak Panczenko obiecała ,tak robi! dopóki gości nie było , dymu też nie było !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz