Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Pożar magazynu z chemikaliami we Włocławku. Ewakuowano szpital

Dawid Tłuchowski Dawid Tłuchowski 08:14, 22.06.2026 Aktualizacja: 11:14, 22.06.2026
66 Pożar magazynu z chemikaliami we Włocławku. Ewakuowano szpital Fot. Włocławek 112 Info | Pożar magazynu z chemikaliami przy ul. Barskiej we Włocławku

Duży pożar wybuchł w poniedziałek przy ul. Barskiej we Włocławku. Ogień objął magazyny zakładu Chemikor, w których składowane są materiały chemiczne. Na miejsce skierowano liczne siły straży pożarnej, a ze względów bezpieczeństwa rozpoczęto ewakuację pobliskiego szpitala.

W poniedziałek (22 czerwcapo godzinie 7 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze na terenie zakładu Chemikor przy ul. Barskiej we Włocławku.

Jak przekazał bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, ogniem objęty jest magazyn, w którym zgromadzono materiały chemiczne należące do zakładu.

Ze względu na rozwój sytuacji podjęto decyzję o ewakuacji pobliskiego szpitala przy ul. Barskiej.

::photoreport{"type":"see-button","item":"23147"}

Na miejscu pracują liczne zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Włocławka oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu. Do działań kierowane są kolejne siły i środki

Uwaga na utrudnienia! Zamknięte jest skrzyżowanie ulic Polnej i Barskiej.

Więcej informacji wkrótce.

::news{"type":"see-also","item":"95192"}

::news{"type":"see-also","item":"95189"}

::news{"type":"see-also","item":"95180"}

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (66)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

D.D.

11 7

Moron-Debil

08:49, 22.06.2026

EmKaEmKa

10 5

Poyeb.

09:30, 22.06.2026

Tttt Tttt

10 11

Zgadzam się,tyłu pożarów, co przez ostatnie trzy lata,nie było w Polsce przez dziesiątki lat,a ci co myślą inaczej ,to słusznie w komentarzach się nazwali

09:35, 22.06.2026

pozarpozar

7 4

The Bill

09:55, 22.06.2026

John deepJohn deep

0 0

w punkt !!!

12:36, 22.06.2026

re Pewnare Pewna

6 3

https://tvn24.pl/polska/natalia-panczenko-tłumaczy-głosna-wypowiedz-dla-5-kanał-st8301486

09:39, 22.06.2026

nowanowa

17 0

Magazyn był pierwszy, lepiej zapytaj kto dał zgodę na Szpital.

10:07, 22.06.2026

yhyyhy

7 4

W niedalekim sąsiedztwie powstaje spalarnia niemieckich śmieci, więc chyba wszystko jest ok

10:15, 22.06.2026

IA przyjaciele 👎IA przyjaciele 👎

4 1

Toruńska magazyn pamiętamy

09:53, 22.06.2026

Pozostałe komentarze

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


polacpolac

6 4

ty podpalasz razem z rosja takim *%#)!& gadaniem

09:10, 22.06.2026

Sikor 1972Sikor 1972

0 0

Rosja to powinna atomówkę na Kijów i było by po zawodach

09:27, 22.06.2026

IleIle

0 0

BAŁWANIE ZAROBIŁEŚ NA TEJ MOWIE NIENAWIŚCI?
Warto było?

09:28, 22.06.2026

test1test1

4 14

clickbait,to tylko szpital na barskiej, kazdy pomyslal o wss, jak zwykle wiecej szumi niz dzieje sie naprawdę

09:10, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

oofoof

9 1

A szpital na barskiej to nie szpital?

09:11, 22.06.2026

BonżurBonżur

9 10

Planeta Płonie - zapiał czerwony kur

09:26, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Luka.Luka.

8 11

To jest uśmiechnięta polska,same się nie podpalają ktoś się przyczynia do tego,dochodzenie zrobią będą wiedzieć co się stało,chyba że od instalacji na magazynie też tak może być.trudno stwierdzić co.

09:45, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Post,co.Post,co.

0 0

Cicha ale efektywna dywersja.

11:35, 22.06.2026

POżarPOżar

18 4

Przykre bo obeserwuje sie że od przeszło 2-ch lat, niemal codziennie płonie majątek Polski.
A wczoraj wybuchł ogromny pożar fabryki areozolu koło Słupska, gdzie skierowano około 300 strażaków

09:51, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KastorKastor

9 15

Może trzeba więcej orderów pozabierać , będzie jeszcze goręcej . To wyniki PiS owskiego *%#)!& .

09:58, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Żeleński zdrajcaŻeleński zdrajca

7 6

Amebo umysłowa wypad z rudym do moskwy albo do berlina!!!!

10:00, 22.06.2026

Myślący Myślący

5 14

Trole od putina i berlina łapy precz od normalnych Ukraińców!! Zapytajcie rudego komu zależy na osłabieniu naszej gospodarki!!!!!!!

09:59, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tymek.nTymek.n

3 2

Wszystko wina mateusza.w z szkoły sp 2 *%#)!& ŁKS

10:01, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

Maciej.kMaciej.k

1 1

Prawda Tymek *%#)!& tego matiego grubaska

10:03, 22.06.2026

Ilona.tIlona.t

1 1

Będziecie mieć PRZJEBNE za to guwnuarze *%#)!&

10:06, 22.06.2026

Remek Remek

0 0

Tutaj Remek z szkoły sp 2 wszytko zostaje zgłoszne do sp 2

10:17, 22.06.2026

SpermoludekSpermoludek

5 1

*%#)!& a c ż y d ó w

10:02, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KasandraKasandra

13 2

Anwil też stoi. Doszło do jakieś awarii z zasilaniem. Przypadek?

10:02, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KapitalnaKapitalna

12 7

Wpuścić więcej Ukraińców, bedzie spokojniej
No to juz kaowcy możecie wyzywać mnie od ruskich troli 🤣🤣🤣

10:02, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

Mówisz maszMówisz masz

1 3

Jak sobie życzysz onuco.

10:23, 22.06.2026

Do Do

2 1

mówisz masz. Tak dla symetrii, to ty jesteś ukraińską onucą.

10:51, 22.06.2026

onucaonuca

1 1

Na wschodzie Rusini to chyba wszyscy zamiast skarpet noszą onuce

11:11, 22.06.2026

KapitalnaKapitalna

11 6

Wpuścić więcej U kraińców, bedzie spokojniej
No to juz kaowcy możecie wyzywać mnie od r uskich troli 🤣🤣🤣

10:03, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kastor Kastor

8 15

PiSowi koryto uciekło dlatego robią wszystko żeby obalić ten rząd . Nawet grają na nucie Ukraińców
Prawicowa patologia !!!

10:03, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jarek KJarek K

1 0

lemingu rudego 💩💩

11:30, 22.06.2026

pożarnikpożarnik

9 2

Gdyby ten system zwany Pegazusem był nadal w posiadaniu służb wywiadowczych to można by skuteczniej wykrywać jak również zapobiegać tego typu dywersjom. Gdyby nie to że za rządów poprzedniej władzy używany był głównie przeciwko ówczesnej opozycji to być może obecnie byłby dostępny do celów do których był przeznaczony ....

10:03, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

do pożarnikdo pożarnik

3 2

A może PO to zlikwidowany został pegasus - kiedy istniał takiego ogromu pożarów raczej nie notowano

10:30, 22.06.2026

Trzeźwo myślący Trzeźwo myślący

9 2

Ludzie co z wami nie tak , następny groźny pożar a wy wyzywacie innych od *%#)!& uruchomił się ruski troll, sok z buraka,bo nie wierzę,że Polak trzeźwo myślący nie widzi co się dzieje,a dzieje się dużo niedobrego,zagrażającego naszemu życiu i zdrowiu

10:04, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gutiguti

11 6

Ukraińskie ścierwa w akcji

10:08, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do trolla kopiejkiDo trolla kopiejki

1 1

Ile ci płaci morderca putin antypolski trollu!!! wypad z rudym do moskwy za Smoleńsk albo do berlina!!!!

11:21, 22.06.2026

Luka.Luka.

6 3

Z jakiej przyczyny powstał pożar nie wiadomo eksperci od pożarów się znaleźli w komentarzach,niektórzy nie myślą jak bez mózgi.

10:11, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XppxporiaXppxporia

1 0

Ktoś wie czy lekarze w przychodni przyjmują normalnie ?

10:13, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mati Mati

1 3

Mam na imię Mati jestem z szkoły sp 2 Maciek masz w ryj po szkole

10:15, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

do Matido Mati

1 1

Tobą powinna zainteresować się policja , bo nie rokujesz nic dobrego na przyszłość jeżeli w porę się tobą nie zajmą, może poprawczak by się przydał.

11:05, 22.06.2026

do Kastordo Kastor

6 6

Myślę że obecnie prowadzona POlityka stwarza dla Polski realne zagrożenie że Ukraina przestanie Polsce POmagać

10:16, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Icefan.plIcefan.pl

0 0

Moje wiatraczki uratują ten pożar z poważaniem remek

10:19, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

??????

9 2

Skąd sie bierze tyle nienawiści w ludziach a niby narod chrzescijanski Czytać te wszystkie komentarze to aż źle sie robi od tego jadu

10:19, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

re ???:re ???:

4 2

Bo Włocławek jest miastem KOmunistów i ateistów - którzy są smakoszami jadu soku z buraka

10:45, 22.06.2026

YHYYHY

7 4

W niedalekim sąsiedztwie powstaje spalarnia niemieckich śmieci. Koło Inowrocławia następna. Takie akcje będą niedługo na porządku dziennym

10:21, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JakJak

4 1

Komunista spali sobie dom to powie że to nie jego wina tylko suchych onuc i fajki.

10:24, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Icefan.plIcefan.pl

0 1

Moje wiatraczki by pomogły w pożar z poważaniem remek

10:26, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kr2Kr2

2 1

Niemieckie sluzby, niszcza konkurencje. To dopiero poczatek

10:38, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

))))

1 2

Ty ruski trolu

10:45, 22.06.2026

Kr2Kr2

1 1

Niemieckie sluzby, niszcza konkurencje. To dopiero poczatek

10:39, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do trolla kopiejkiDo trolla kopiejki

1 0

Komu zależy na osłabianiu naszej gospodarki?!! raczej nie Ukrainie bo silna gospodarka to większa pomoc dla nich od nas!

11:26, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

96 ofiar96 ofiar

2 0

putin moderca a berlin wróg naszej gospodarki!!!

11:27, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Laska Laska

4 0

Uśmiechnięta Polska Tuska I lewactwa ok kiedy doszli do władzy Niszczą Polskie.

11:28, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Tylko rodzina!Tylko rodzina!

2 0

W punkt!!

11:31, 22.06.2026

do Pewnado Pewna

3 0

Wydaje się że dziennikarka ukraińska Natalia Panczenko prawdopodobnie tak POkochała nasz Kraj że zrezygnowała życia w dobrobycie za Bugiem na Ukrainie , bo spodobał się jej west i POstanowiła zamieszkać w Polsce.

11:35, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

john Deepjohn Deep

0 0

robią jak obiecali !!!

12:37, 22.06.2026

Włocławski panWłocławski pan

0 0

jak Panczenko obiecała ,tak robi! dopóki gości nie było , dymu też nie było !

12:39, 22.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%