Ponad 30 więźniów osadzonych w Zakładzie Karnym we Włocławku opuściło dziś rano mury więzienia. Mężczyźni wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”.
Skazani z Zakładu Karnego we Włocławku od lat włączają się w akcję sprzątania świata. W tegorocznej edycji wzięło udział 30 osadzonych.
Akcje przeprowadził zakład karny we współpracy z Nadleśnictwem Włocławek. Więźniowie wyposażeni zostali w rękawice i worki na śmieci. Uczestnicy przedsięwzięcia, w dziesięcioosobowych grupach, posprzątali teren lasu przylegającego do włocławskiego więzienia.
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
47 1
To powinien być standard, że więźniowie i wszyscy żyjący na "socjalnym garnuszku", otrzymujący zasiłek, itp. wykonują pewną (niewielką) ilość prac społecznych typu sprzątanie lasów.
44 0
brawo panowie - naprawdę nie ma się czego wstydzić - to my niby cywilizowane społeczeństwo powinniśmy żałować , że zaśmiecamy i niszczymy naszą planetę , nasz dom !!!
21 0
Gostyńsko Włoclawski Park Krajobrazowy by mógł podpisać umowę z więzieniem na sprzątanie śmieci wzdłuż znanych szlaków samochodowych/rowerowych/pieszych . Ostatnio pojechałam w okolice Jezior Wójtowskich na grzybobranie to śmieci przy drodze mnóstwo a i tak idioci teraz płacą za śmieci to nadal wyrzucają w lesie !
Pozostałe komentarze
8 3
A czy Panowie wyrazili zgodę na opublikowanie ich wizerunku? bo może będą chcieli dochodzić swoich praw?
8 6
jacy przyjemni panowie. na pewno są i byli niewinni. pozdrawiamy was:)
4 1
Bardzo dobrze że wyszli z celi wkońcu wyszli i się nauczyli dobrego uczynku :)
3 0
a ja podejrzewam że musieli wychowawcy ich prosić i edukować do akcji.bo nie ma jak ciepłe miejsce,znajomi,telewizorek,siłownia,biblioteka i kilkuletnie wczasy.wracasz a kasa z przekretów sie pomnożyła na koncie.
0 0
wczasy co ten gość pisze
1 0
ten w czapce z daszkiem siedzi za morderstwo zabił chłopaka bo mu się tak chciało a teraz gra pod publikę jak nie występuje w programach PRZEPUSTKA to teraz zbiera papierki ale to jest tylko i wyłącznie po to żeby szybciej go wypuścili
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz