Kilkanaście minut temu na moście stalowym rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Do Wisły skoczył mężczyzna.
Policję wezwano na miejsce, kiedy desperat stał jeszcze na moście, za barierkami ochronnymi. Na miejscu natychmiast pojawiła się też karetka, straż pożarna z łodzią i ksiądz z katedry.
Wyglądało to na próbę samobójczą. Niestety, mężczyzny nie udało się powstrzymać. Skoczył do rzeki.
Na szczęście "bohater" całego zajścia przeżył skok. Sam wyszedł z wody. Zajął się nim lekarz.
jan13:42, 20.09.2013
MAM NADZIEJĘ, ŻE PSYCHIATRA!
Helena14:12, 20.09.2013
nie zabić,jeno wykąpać!
realista14:33, 20.09.2013
To po co mu przeszkadzali.Tak naprawdę gdyby chciał to zrobił by to a koszty (policja,pogotowie)poniosą wszyscy
mis14:55, 20.09.2013
uważam, że najważniejszy w tej informacji jest ksiądz z katedry :)
WŁOCŁAWIANKA15:05, 20.09.2013
Moze ktoś z was pomyślał że ludzie mają problemy i nie widzą wyjścia.
Pozostałe komentarze
ono8814:01, 20.09.2013
To nie desperat to .... Colin Farell...
gość14:57, 20.09.2013
Ale sam dopłynął do brzegu?? to jakby nie wypłynął to nie było żadnej łodzi ratunkowej w pobliżu???
mroweczka_6215:14, 20.09.2013
Racja po co mu było przeszkadzać nie potrzebnie tylko czas traciły służby ratownicze bo może gdzie indziej byliby bardziej potrzebni
ja15:32, 20.09.2013
teraz powinien zapłacić za całą akcje.
rumcajs nr1.16:27, 20.09.2013
Podoba mnie się to: ..."i ksiądz z katedry..." Z ostatnim namaszczeniem czy dobrym słowem.../ Zgadzam się z tym ,że taka osoba powinna zapłacić za akcję no chyba ,że jest niepoczytalna.A jeśli ludzie mają problemy a mają to może niech proboszczowie ruszą tłuste zadki do swoich owieczek ( kartoteki mają) i zainteresują się co tam u bliżniego słychać... taka powinna być rola księży- widzieć, wiedzieć i pomagac PRZED nie po fakcie!
cygan 16:39, 20.09.2013
szczurek w akcji,pamiętam cię....
celebryta16:44, 20.09.2013
a mógł się normalnie w lesie powiesić albo włożyć palce do kontaktu z wysokim napięciem
witto16:58, 20.09.2013
znowu ksiądz Mateusz wszystko załatwił
66617:19, 20.09.2013
ksiądz czy inny alumn jaki ma uciesz na ostatnim foto przy amubulansie. hie hie hie
Arek 12:51, 21.09.2013
Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyło Nasze Dzielne Pogotowie Ratunkowe w składzie 67-letni pan Kierowca i 66,5 letni Lekarz Ratownik
Polska nędza 13:02, 21.09.2013
W Polsce jest takie ciężkie życie że ludzie już posuwają się do działań samobójczych co tu się dziwić przeciętny polak ma 1200 zł wypłaty w tym dzieci na utrzymaniu rachunki do płacenia a takie kurw..... w sejmie mają w h....j kasy i im ciągle źle oddali by biednym cw...le a nie rozbijają się super autami i jedzą takie posiłki co nie jeden z nas tego w życiu nie jadł
jako_taki15:17, 21.09.2013
po co gnoja ratować kto zapłaci za akcje
Pan juz idzie....19:24, 21.09.2013
co za narod spier....ny jak mozecie pisac zle na tego mlodego czlowieka ktory w swym mlodym zyciu jest zagubiony wyrasta w chorym srodowisku bez perspektyw w kraju zlodzieji i szlachty koscielnej ktora ma w d..ie biede !!!
znachor20:26, 21.09.2013
2 księży! Żaden z katedry, tylko oba z Kurii Biskupiej ul. Gdańska 2/4 Włocławek. Dziękuje
xaxier00:47, 22.09.2013
pewnie sie o rentę stara
Y6909:32, 22.09.2013
do wszystkich wystawiających komentarz "...po co ratować.... niech zapłaci za akcję", chce powiedzieć tyle że służby ratunkowe są po to żeby to robić taka ich praca, a płacimy na to wszyscy bo nie wiadomo komu i kiedy będzie potrzebna pomoc, nie uważajcie się za lepszych...
cd. do Y6900:44, 23.09.2013
wziąć sprawy w swoje ręce.otworzyć biznes,jechać na maliny,do GB,Niemiec a nie siedzieć i czekać.byc przedsiebiorczym,olać partnerów.nie patrzec na durne wpisy.trzeba próbować.nie żyjemy już w PRL i nie czekamy jaki zakład nas zartrudni.fakt:tu jest praca gównie w sklepie ale Polska i świat jest otwarty.
DZIADZIA336.08:01, 23.09.2013
Ksiądz z katedry zawiedziony że desperat przeżył. A tak czekał na skórkę......
Zawistni beznadziejn22:23, 17.01.2014
W tym miescie to juz chyba ponad polowa takich zawistych ludzi mieszka, za akcje placic haha:D jak to czytam, to na prawde mi was zal, ze nie macie kasy i chcielibyscie aby on placil za to, ze chcial odebrac sobie zycie. Kazdy placi skladki, a jesli nie placi, to odprowadzane sa z miejskich pieniedzy, wiec tak czy inaczej "niech zapalci za akcje" haha leje z was :D od braku pieniedzy w Polsce, szczegolnie w takich malych, patologicznych miastach, zaczynacie sie juz zachowywac jak zwierzeta.
nurek11:46, 03.05.2014
pewno naogladal sie nowej przystani na wisle wcale mu sie nie dziwie bo wisla w druga strone nie plynie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz