Policja zablokowała przejazd przez ul. Okrężną, bo do jednego z barów przyszedł pijany grzybiarz, żeby pochwalić się znalezionym w lesie starym granatem.
Nie można zjechać w Okrężną z "jedynki". Samochody, które chcą przejechać zablokowaną ulicą w przeciwnym kierunku, są kierowane objazdem przez parking komendy policji do Leśnej.
Dyżurny policji poinformował przed godz. 10:00, że utrudnienia mogą potrwać około 2, 3 godziny, do czasu przyjazdu saperów z Inworocławia. Na miejscu jest straż pożarna, kilka radiowozów policji i karetka.
30-letni grzybiarz przyszedł dziś rano do baru przy ul. Okrężnej, żeby pochwalić się znalezionym w lesie granatem. Pracownicy lokalu natychmiast wezwali policję.
PODOBNE: Podczas remontu "jedynki" znaleziono niewybuchy!
- To prawdopodobnie niewybuch z okresu przedwojennego. Jest skorodowany - mówi DDWloclawek.pl komisarz Jerzy Kaliński, oficer dyżurny policji. - Teren został zabezpieczony, jest wyłączony zarówno z ruchu kołowego, jak i pieszych.
Grzybiarz był pijany. Jak informuje nadkom. Małgorzata Marczak, rzeczniczka włocławskiej komendy, wydmuchał w alkomat 2,5 promila. 30-latek został zatrzymany przez policję.
AKTUALIZACJA, godz. 14:20 - ulica Okrężna nadal jest nieprzejezdna.
AKTUALIZACJA, godz. 15:08 - saperzy odebrali granat. Ruch na ul. Okrężnej właśnie wraca do normy.
natalka10:20, 21.09.2013
WŁOCŁAWEK MÓJ MISTRZ!
Majster10:41, 21.09.2013
Ale musiał mieć bombę, że przyszedł z granatem.
hihihi10:55, 21.09.2013
taka Uliczna Bomba hi hi
$$$$10:58, 21.09.2013
A dlaczego grzybiarz został zatrzymany???? Niósł granat na komendę aby powierzyć go SS (służbom specjalnym). Uważam, ze grzybiarz okazał bardzo obywatelską postawę, wręcz kolaboracyjną względem policji, przecież narażał własne życie targając to żelastwo z lasu i uchronił od śmierci wielu małolatów itp, itd....Wnioski czerpię z materiału prasowego, nie znam szczegółów sprawy.
Edmund14:13, 21.09.2013
Przyszedł grzybiarz do baru i pewnie chciał się rozerwać...
Pozostałe komentarze
Pijany grzybiarz z 10:54, 21.09.2013
Kura to nie ty byłeś tym grzybiarzem?
prad11:14, 21.09.2013
Mógł mi przynieść, lecę niebawem do Egiptu i przydałby się.
Kuryk11:39, 21.09.2013
Pewnie przyniósł całe wiadro kurek...
A11:55, 21.09.2013
Włocławek to nie miasto-to stan umysłu;]
thor13:20, 21.09.2013
Daleko nie mieli... :D
jan13:36, 21.09.2013
Przyszedł grzybiarz do baru, położył na ladzie granat i powiedział:
- machniom - za dwa piwa
A tu takie utrudnienia w ruchu i zaangażowanie połowy służb mundurowych miasta. A saperom się nie spieszy
prawnik13:50, 21.09.2013
wiele paragrafów przemawia za tym, że grzybiarz otrzyma najwyższy wymiar kary, jak mógł dopuścić się takiego czynu...
osama15:02, 21.09.2013
dla mnie bomba
Je.ać forumowych tro16:25, 21.09.2013
A dla mnie jesteście forumowymi debilami
DD16:29, 21.09.2013
i gumowa antenka zniknie z parapetu
Donald16:50, 21.09.2013
WŁOCŁAWEK MOJE MIASTO :)
BOMBOWE MIASTO :)
mafia17:34, 21.09.2013
Ten lokal to chyba mafia obsługuje kilka lat temu ze skorpiona zastrzelono jakiegoś kolesia strzałem w głowę a teraz jakiś granat.
jasiu6521:41, 21.09.2013
mamy Bin Ladena we Włocławku :]
jacek21:49, 21.09.2013
To naprawdę jakaś parodia była. Trzy skrzyżowania zamknęli, ludziom z pobliskich okien kazali się w domach pochować i nie wychodzić na balkon i nie wyglądać z okien. Straż, karetka pogotowia, trzy radiowozy policyjne, straż miejska. I tak od 9 do 15 wszyscy stali i się nudzili. Bo dopiero o 15 przyjechali łaskawie saperzy. Ale finał był najlepszy. Wszedł sobie jeden z saperów do pubu, wziął granat w rękę i włożył do samochodu. I odjechali spokojnie. Interwencja saperów trwała 6 minut, a zamieszanie we Włocławku było na 6 godzin. Sami to sobie skomentujcie...
ooo22:09, 21.09.2013
do jacek ale jak by ktos z twojej rodziny przechodzil obok i by ten granat pi*****na to bys mial pretensje ze nikogo nie bylo ze nie zabezpieczyli zal jest tych waszych pretensji ciagle zle jak by nie bylo zle nie dziwie sie ze wszedzie mowia ze polacy tylko narzekaja ale taki narod zal!!!!
moni@00:55, 22.09.2013
Bombowy pomysl mial grzybiarz :-D
ojejor02:38, 22.09.2013
ja tam tylko jak przechodzilem widzialem jak strazacy wpieprzali kanapki ;o
Onejski07:38, 22.09.2013
Dobrze, że policja nie zamknęła całego miasta. Jeden mały granacik, który człowiek przyniósł w kieszeni spodni i od razu kociokwik na całe województwo. Dla mnie to przerost formy nad treścią!
Monika12309:55, 22.09.2013
Onejski lepolo123iej się nie odzywaj jak nie wiesz w czym to przyniósł i jakiej wielkości był granat- wirtualnym znawca jesteś ? Był to granat wielkości konserwy 800 gramowej !!!
Monika12309:58, 22.09.2013
jak już jacku granat nie był w Pubie tylko koło !!! bo położony został na piasku i nie wprowadzaj ludzi w błąd !!!!
mlody16:19, 22.09.2013
2,3 godziny do czasu przyjazdu saperow hahaha to sie pospieszyli naprawde, we wloclawku nie ma saperow?
ja19:20, 22.09.2013
Do Jacka i młodego.We Włocławku juz od wielu lat nie ma wojska(kiedyś stacjonowało przy Żytniej i Długiej),zostało przeniesione do Grudziadzai Inowrocławia..A z Inowrocławia jest kilka kilosków i nie da się przyjechać w kilka minut.
racjonalista21:12, 22.09.2013
Dla młodzieży jednostkę wojskową przehandlowali "nasi parlamentarzyści" o podobnych zapatrywaniach jak Ci co doprowadzili do upadku słynnej celulozy, pobudowanej za czasów drapieżnego kapitalizmu XIX w.. Która przetrwała hitleryzm, komunę a tzw. demokracja ją zniszczyła razem około 20 zakładów pracy we Włocławku w tym jednostkę wojskową. Nie za długo we Włocławku dzięki takim rządom pozostanie KRUS, ZUS, kościół i cmentarze z resztką rencistów i emerytów. Gdyż kto młody i sprawny emigruje.
granat08:24, 23.09.2013
Nie znam człowieka.
pet11:19, 23.09.2013
Granat okazał się tzw. wydmuszką po hukowo-błyskowym. Aluminiowa,pusta puszka...
xaxier00:11, 24.09.2013
ale okaz grzyba znalazł.brawo.teraz bedzie się mógł chwalić przy kolegach
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz