Zamknij
REKLAMA

Nietypowe pomysły na meble? Fornir zrealizuje każdy!

07.29, 09.03.2015 Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Kuchnia z Twoich marzeń czy dopasowana do pokoju szafa z drzwiami przesuwanymi, elegacki gabinet, perfekcyjne biuro czy świetnie wyposażony sklep to wyzwania, z którymi z powodzeniem od ponad 20 lat radzi sobie firma Fornir.

 Włocławski producent mebli - firma Fornir - od 1994 roku buduje swoją renomę i markę. To nie tylko idealnie zaprojektowane i wykonane meble kuchenne, ale również niepowtarzalnie zaaranżowane sklepy, biura, wnętrza wielu firm i instytucji w mieście. Przeważające grono odbiorców Fornir zyskał dzięki jakości swoich prac, ale także dzięki poleceniom zadowolonych klientów.

Na początku firma zajmowała się jedynie sprzedażą mebli biurowych i sklepowych, wykonywanych w dużych fabrykach. Połowa lat dziewięćdziesiątych to prawdziwy boom na m.in. szklane regały sklepowe wykonane ze szkła hartowanego czy z zastosowaniem rur chromowanych. Po siedmiu latach działalności pojawił się pomysł na uruchomienie własnej produkcji. 

- Pojawiało się coraz więcej zapytań o nietypowe meble - wspomina Zofia Bogdanowicz, właściciel firmy Fornir. - Duże fabryki nie chciały realizować indywidualnych pomysłów naszych klientów. Uruchomienie produkcji mebli we Włocławku otworzyło drogę do spełniania nawet bardzo nietypowych oczekiwań zamawiających meble. Łatwiej było reagować także na ewentualne poprawki. Sądzę, że to indywidualne podejście do klienta sprawiło, że do dziś jesteśmy rozpoznawalni i polecani. 

Bogactwo oferowanych dziś kolorów i wzorów jest praktycznie nieograniczona, co w zestawieniu z popularnymi dwadzieścia lat temu meblami biurowymi w dwóch kolorach, stanowi ogromny wybór. Dzięki wykorzystaniu płyt, oklein, okuć czy uchwytów renomowanych firm klienci Forniru otrzymują produkt najwyższej klasy w konkurencyjnych cenach.  

- Myślę, że każdy klient chce realizować swoje własne marzenie związane z wyposażeniem domu - mówi Zofia Bogdanowicz. - Dom jest centrum naszego życia, tu spędzamy najwięcej czasu i sądzę, że chcemy otaczać się indywidualnie dobranymi przedmiotami. Meble na wymiar dają możliwość dopasowania do nawet specyficznych wnętrz.

Każdą realizację poprzedzają pomiary, wizualizacja komputerowa oraz fachowe doradztwo w dobrze materiałów i ich kolorów. Na życzenie klienta w opracowanie projektu angażowany jest architekt wnętrz. Na wymarzoną zabudowę kuchni - wykonaną przez zespół profesjonalnych pracowników - klient oczekuje od 4 do 6 tygodni. W przypadku mebli biurowych i gabinetowych czas oczekiwania jest krótszy. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest udzielana przez Fornir gwarancja.

 

Efekty prac zespołu Forniru można podziwiać w wielu miejscach we Włocławku, ale i na terenie Polski. To m.in. recepcja Szpitala Rehabilitacyjnego Barska, Dział Sprzedaży MPK, Apteka przy Wiejskiej, Gabinet Weterynaryjny "Kundel bury i kocury", nowy Salon Optyczny przy Królewieckiej czy sklep Agropest. 

- Wykonywaliśmy również prace dla włocławskich sądów, Urzędu Skarbowego, MOPR-u czy Domu Dziecka - wymienia Zofia Bogdanowicz. - Myślę, że na przestrzeni tych przeszło 20 lat łatwiej wyliczyć miejsca, w których nie ma naszych mebli. 

      FORNIR  Producent mebli

      Włocławek, ulica Jaśminowa 2a     tel. 54 237 12 88

      www.fornir.net    e-mail: [email protected]

 
(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%