Zamknij
REKLAMA

Przyjdź na piknik i baw się z limitowaną Dacią

07.36, 14.05.2015 Artykuł sponsorowany

W sobotę (16 maja) w Auto Serwis Pasikowski przy ulicy Polnej o godzinie 9 rozpocznie się Rodzinny Piknik Dacii. Na gości czeka piknikowa atmosfera, niespodzianki i poczęstunek, a także liczne atrakcje dla dzieci oraz konkursy. Odkryj bogato wyposażoną serię limitowaną i Kredyt Celebration.

Z okazji 10 rocznicy powrotu marki na rynek europejski, Dacia oferuje serię limitowaną CELEBRATION w całej gamie samochodów osobowych. Ekskluzywna stylistyka oraz nowa oferta multimediów i nawigacji – MEDIA NAV Evolution. Specjalnie dla klientów Auto-Serwis Pasikowski, decydujących się na serię limitowaną Celebration, obniżone zostało oprocentowanie kredytu, dzięki czemu za taką samą ratę jak za Dacię w niższej wersji wyposażenia, zyskują o wiele lepiej wysposażony model.

- Niebieski jest kolorem marki Dacia - mówi Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy Auto Serwis Pasikowski Sp. z o.o. - Jubileuszowa seria limitowana nawiązuje do kolorystyki marki – wśród dostępnych kolorów nadwozia dla serii limitowanej pojawia się elegancki Niebieski Cosmos. Dzięki dyskretnym akcentom w tapicerce, pasach bezpieczeństwa, niebieski jest również obecny we wnętrzu. Limitowana seria jubileuszowa wyróżnia się wyjątkową stylistyką elementów designu zewnętrznego, takich jak obudowy lusterek bocznych i obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze ciemnoszarego metalu.

Mocnym punktem serii limitowanej jest bogate wyposażenie seryjne i wykończenie wzorowane na wersji Laureate. Komfort zapewniają: klimatyzacja, kierownica pokryta skórą, praktyczne szyby elektryczne, zdalnie sterowany zamek centralny oraz MEDIA NAV Evolution z nawigacją. Bezpieczeństwo i spokój podróżowania gwarantują: regulator i ogranicznik prędkości i system wspomagania parkowania tyłem. Jednym słowem – wyposażenie przydatne na co dzień.

- Najnowszy, wbudowany w konsolę centralną system multimedialny MEDIA NAV Evolution dostępny jest w wyposażeniu standardowym Dacii Celebration - podkreśla Arkadiusz Pasikowski. - Zawiera radioodtwarzacz umożliwiający słuchanie muzyki w audiostreamingu z przenośnych odtwarzaczy, telefonowanie oraz intuicyjną w obsłudze nawigację satelitarną, z dużym – teraz z kolorowym menu – ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali. 

Identycznie jak dla pozostałych wersji Dacii, seria limitowana Celebration objęta jest gwarancją na 3 lata lub do 100 000 km (do spełnienia pierwszego z podanych warunków).W trakcie Rodzinnego Pikniku Dacii startują dwa konkursy. Dla osób, które przetestują dowolną Dacię i wykonają zadanie konkursowe pojawi się szansa na wygranie Dacii Duster aż na dwa wakacyjne tygodnie. Ci, którzy zdecydują się w ciągu najbliższego miesiąca na zakup dowolnego samochodu marki Dacia oraz wypełnią formularz, mogą... wygrać swój samochód. Szczegółowe regulaminy dostępne u sprzedawcy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%