Zamknij
REKLAMA

Renault Megane bez wad i bez VAT

06.37, 15.05.2015 Artykuł sponsorowany

Od 11600 do 17750 złotych można zaoszczędzić kupując jeden z modeli Renault Megane w wersji hatchback lub grandtur. Tańsze o VAT samochody z bogatym wyposażeniem dostępne są w Auto Serwis Pasikowski.

Po odświeżeniu marki w 2013 roku, podobnie jak wszystkie nowe modele Renault, gama Mégane przyjęła nową, charakterystyczną dla marki stylistykę. Mégane w wersji hatchback, coupé oraz grandtour otrzymały nowy zderzak, nowe wloty powietrza i nową maskę z powiększonym logo Renault na czarnym, błyszczącym tle. Nowe eliptyczne reflektory zachodzące aż na boki błotnika oraz nowe światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED potęgują dynamizm poszczególnych modeli z gamy Mégane

Spójność stylistyczną całej gamy podkreśla identyczny przód w wersji hatchback i grandtour, chociaż nadal każdy z tych modeli zachowuje swój własny charakter. Mégane hatchback ma jeszcze bardziej elegancki i nowoczesny styl. Mégane grandtour zachowuje swój praktyczny charakter, a jednocześnie zachwyca płynną sylwetką

- Innowacyjne, otwarte i pełne życia, Renault Mégane z elegancją i dojrzałością zmierza ku przyszłości - przekonuje Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy Auto Serwis Pasikowski. - Wszystko by sprawiać przyjemność kierowcy i pasażerom. Niezawodne z natury, niezrównanie skuteczne, Renault Mégane jest bezpieczne na co dzień, bezpieczne dla budżetu właściciela, a przede wszystkim daje wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa. To auto, które zapewnia przewagę.

Pod względem wyposażenia, Renault Mégane plasuje się w ścisłej czołówce: od systemu multimedialnego R-Link Evolution, z ekranem dotykowym i usługami online, poprzez kartę Renault Hands Free, automatyczny hamulec postojowy, Visio System® zapewniający jeszcze większe bezpieczeństwo… aż po wyjątkowy system nagłośnienia Bose®. Praktyczne i skuteczne, najnowsze technologie Renault gwarantują bezstresowe użytkowanie auta na co dzień.

- Teraz przyjemność z jazdy Mégane zaczyna się przy zakupie - dodaje Arkadiusz Pasikowski. - Dostępne w naszym salonie samochody w bogatym wyposażeniem samochody są tańsze o wartość podatku VAT. W zależności od opcji wyposażenia można zyskać nawet 17750 złotych. O szczegóły proszę pytać naszych sprzedawców.

.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%