Zamknij
REKLAMA

Jeździ nim Bogusław Linda. Ty też go polubisz

07.22, 29.06.2015 Artykuł sponsorowany

Inspirujący, mocny, gotów na wszystko - taki jest Renault Kadjar. Atletyczna sylwetka w połączeniu z płynnymi, zmysłowymi liniami, wyrazisty przód, skupione „spojrzenie”… Renault Kadjar czeka na znak by ruszyć z Tobą w drogę. Siadając za jego kierownicą możesz być łowcą przygód, traperem, bohaterem… wreszcie możesz być sobą!

Niesamowite możliwości nowego crossovera można poznać w salonach Renault, umawiając się na jazdę próbną. Samochód w każdych warunkach sprawdził już ambasador marki Renault, aktor Bogusław Linda. W przestronnym wnętrzu skąpanym w świetle można wyruszyć na spotkanie z przygodą w naprawdę komfortowych warunkach. 

- W żadnym innym aucie nie czułeś się jeszcze tak dobrze - zachwala Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy Auto Serwis Pasikowski. - Panoramiczny, szklany dach, wysokiej jakości materiały, doskonale wyprofilowane fotele przednie, utrzymane w sportowym stylu miejsce kierowcy, dźwięk by Bose®. Renault zadbał o staranne wykończenie każdego detalu, by zaoferować komfort w wymiarze XXL, z nutą wyrafinowania.

Kierowca i pasażerowie będą zaskoczeni przestronnością Renault Kadjar. Na tylnych miejscach odległość od siedzenia do dachu wynosi 910 mm, a szerokość nad podłokietnikami - 1 456 mm, co plasuje Renault Kadjar w ścisłej czołówce tego segmentu. Idealny do wypadów z rodziną czy przyjaciółmi, z dala od utartych szlaków. Renault Kadjar to autentyczny crossover, który pozwoli poruszać się w każdym terenie. Dzięki zwiększonemu prześwitowi i dwóm trybom napędu - 4x4 i 4x2 - Kadjar sprawdzi się w każdych warunkach.

Montowane w Renault Kadjar silniki są wydajne, niezawodne i oszczędne. Oprócz systemu Stop & Start z funkcją odzyskiwania energii podczas hamowania zastosowano w nich szereg zaawansowanych technologii (downsizing, obniżone opory tarcia, układ wtryskowy najnowszej generacji) zapewniających im wzorcowy poziom sprawności i zużycia paliwa. A wszystko to bez niekorzystnego wpływu na przyjemność prowadzenia.

- Renault Kadjar jest samochodem, który wspomaga cię w prowadzeniu, by jazda stała się jeszcze bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna - wyjaśnia Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy Auto Serwis Pasikowski. - Taki właśnie cel postawiło sobie Renault projektując ten model. Dzięki zastosowanym systemom wspomagania prowadzenia wszystko staje się dziecinnie proste: dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze, jazda po pożądanym pasie ruchu, kontrolowanie martwego pola widzenia w lusterkach, parkowanie „bez użycia rąk” w zatłoczonym mieście czy też automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania w razie zbliżania się pojazdów z naprzeciwka.

Zastosowany w samochodzie system multimedialny Renault R-Link 2 oferuje znacznie bogatszy wachlarz doznań z jazdy dzięki swojej intuicyjności, innowacyjnym rozwiązaniom i usługom mobilnym. Jego 7-calowy ekran dotykowy jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Działa jak prawdziwy tablet dotykowy, umożliwiając przesuwanie ikon metodą przesuń i upuść, odczyt informacji przez przewijanie zawartości ekranu, wykonywanie zbliżeń. Siedząc wygodnie za kierownicą swojego Renault Kadjar, można surfować po R-Link 2 równie swobodnie jak gdybyś siedział w domu na kanapie z tabletem w ręku.

Zapraszamy na jazdę próbną

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%