Zamknij
REKLAMA

Jeździ nim nie tylko słynny aktor, ale również włocławianin

06.02, 21.07.2015 Artykul sponsorowany

Jeden ze 100 egzemplarzy z limitowanej, premierowej serii Renault Kadjar jeździ po naszym mieście. Promowany przez Bogusława Lindę crossover, chwalony jest również przez włocławianina.
 
Od dwóch tygodni Renault zachwyca fanów motoryzacji swoim nowym modelem Kadjar. Nazwa powstała jako zlepek dwóch elementów: kad oraz jar. Pierwszy z nich nawiązuje do słowa "quad", dzięki czemu ma kojarzyć się z napędem na cztery koła. Z kolei jar pochodzi od angielskiego słówka "agile" czyli zwinny oraz "jaillir", czyli "pojawić się błyskawicznie, znienacka".


- Nowy model można testować w naszym salonie - mówi Arkadiusz Pasikowski,  dyrektor handlowy Auto Serwis Pasikowski.- I bardzo nas cieszy, że jeden z samochodów Kadjar zdobył uznanie włocławianina. Pojazd w kolorze czerwony metalik o tajemniczej nazwie czerwony płomień, można zobaczyć na ulicach miasta.


- Nie mam wątpliwości, że Kadjar wzbudza zainteresowanie - mówi pan Jacek, właściciel samochodu. - Niesamowita sylwetka wyróżnia go w tłumie, więc nie dziwię się, że ludzie mu się przyglądają. Mnie również zaimponował wyglądem i wielkością. Korzystanie z wewnętrznej przestrzeni to prawdziwa przyjemność. Bardzo mi się podoba. Świetnie sprawdza się w trasie, ale i w mieście, gdzie okazuje się być bardzo ekonomicznym samochodem. 

Jak przyznaje właściciel nowego auta, do zakupu skusił go rabat, a właściwie dodatkowe wyposażenie (o wartości prawie 7000 zł): system wspomagania parkowania „Easy Park Assist” z kamerą cofania, system wspomagania parkowania przód/tył/bok, system kontroli martwego pola, szklany stały dach, wewnętrzne lusterko elektrochromatyczne oraz koło zapasowe dojazdowe.

- Śmiało mogę polecać nie tylko znajomym, ale również wszystkim szukający wspaniałego crossovera - dodaje pan Jacek. - Cieszy mnie bogate wyposażenie, a zwłaszcza pakiet bezpieczeństwo. To moje pierwszy pojazd marki Renault, ale już czuje, że korzystanie z Kadjara to będzie prawdziwa przygoda.

Kadjar to nowa wizja crossovera Renault o płynnej, zmysłowej linii i atrakcyjnym, atletycznym designie. Stylistyka wnętrza łączy sportowe cechy z wyrafinowanymi materiałami i wykończeniem wysokiej jakości. Model wyposażony w nowoczesne systemy zapewnia dostęp do usług online dzięki systemowi multimedialnemu.

Dla tych, którzy nie będą mieli okazji zobaczyć mknącego włocławskim ulicami Kadjara, istnieje taka możliwość w salonie Renault we Włocławku. Samochód można również wypróbować podczas jazdy próbnej.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%