Zamknij
REKLAMA

Zobacz nowe Renault i odleć balonem

07.15, 03.09.2015 Artykuł sponsorowany
Mat.prasowy Renault Polska

12 września startują Dni Otwarte Renault Kadjar. To szansa na osobisty kontakt z nowym crossoverem oraz możliwość przeżycia niesamowitej przygody podczas... rodzinnego lotu balonem.

Jeździ nim Bogusław Linda. Renault Kadjar zdobył już także sympatię włocławian, którzy kupili ten model. Nic dziwnego. Kadjar to panoramiczny, szklany dach, wysokiej jakości materiały, doskonale wyprofilowane fotele przednie, utrzymane w sportowym stylu miejsce kierowcy, dźwięk by Bose®. Montowane w Renault Kadjar silniki są wydajne, niezawodne i oszczędne.

- Od 12 września do końca października o zaletach samochodu można przekonać się osobiście - mówi Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy Auto Serwis Pasikowski. - Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z jazdy próbnej. Siadając za kierownicą Kadjara można poczuć się łowcą przygód, traperem, bohaterem… wreszcie można być sobą!

Wśród osób, które 12 września odwiedzą salon przy ulicy Polnej i wypełnią kartę konkursową wybrane zostaną trzy, które wraz z rodziną lub znajomymi - w nagrodę - polecą balonem nad Włocławkiem. Co trzeba zrobić by oderwać się od ziemi? Wystarczy na karcie konkursowej opisać swoje plany na ekstremalną przygodę z Renault Kadjar. Nagrody otrzymają najlepsze trzy wypowiedzi. Wyniki poznamy 21 września. 

- To nie wszystko - dodaje Arkadiusz Pasikowski. - Na koniec Dni Otwartych, 31 października spośród wszystkich odwiedzających, jedną osobę nagrodzimy weekendem w towarzystwie naszego crossovera.  Od piątku do poniedziałku zwycięzca - za kierownicą Kadjara - będzie mógł przekonać się jak niesamowite jest to auto.

Renault Kadjar jest samochodem, który wspomaga kierowcę w prowadzeniu, by jazda stała się jeszcze bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna. Taki właśnie cel postawiło sobie Renault projektując ten model.

Dzięki zastosowanym systemom wspomagania prowadzenia wszystko staje się dziecinnie proste: dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze, jazda po pożądanym pasie ruchu, kontrolowanie martwego pola widzenia w lusterkach, parkowanie „bez użycia rąk” w zatłoczonym mieście czy też automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania w razie zbliżania się pojazdów z naprzeciwka.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%