Zamknij

Włocławski inkubator został oficjalnie otwarty.Trwa nabór przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z oferty

10:14, 10.03.2016
Skomentuj

Inkubator przedsiębiorczości prowadzony przez marszałkowski Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy przy ul. Toruńskiej 30 został oficjalnie otwarty. Pierwszy przedsiębiorca już zasiadł za swoim nowym biurkiem. 

Do dyspozycji przedsiębiorców są pomieszczenia, w których może swoją działalność prowadzić 16 firm. Szlaki dla innych przeciera Małgorzata Piwowarek prowadząca firmę Progres będącą partnerem firmy leasingowej z Olsztyna.

- Wybrałam to miejsce dlatego, że będę mogła współpracować z innymi firmami, które będą tu stacjonować. Korzystne są tu także warunki, jeśli chodzi o wynajem biura. Stawki w pierwszym okresie działania są bardzo preferencyjne – mówi Małgorzata Piwowarek.

Wynajmujący powierzchnie otrzymają w pakiecie meble biurowe, komputer, dostęp do Internetu oraz do zasobów w „chmurze obliczeniowej”, wsparcie szkoleniowo-doradcze, obsługę sekretariatu, dostęp do zaplecza socjalnego. 

- Dwa pomieszczenia dostosowane będą do potrzeb małych przedsiębiorstw z możliwością wynajęcia jedynie biurka, a nie całego pomieszczenia, co wiąże się z niższymi kosztami – informuje Przemysław Woliński, prezes Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego.

Głównym celem Inkubatora jest wspieranie powstawania nowych i rozwoju istniejących przedsiębiorstw. Do dyspozycji jest 16 biur o powierzchni od 15 do 30 m2 oraz sala konferencyjna o powierzchni 50 m2. 

- Chcemy by nasze inkubatory przedsiębiorczości pomagały młodym ludziom w ich kreatywnym poszukiwaniu sposobu na życie zawodowe. Wiem, że takie wsparcie jest potrzebne i oczekiwane – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Trwa nabór przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z oferty inkubatorów. Wszystkie informacje dostępne są na stronie kpfp.org.pl/inkubatory, a także pod numerami telefonów: 56 475 62 92 i 737 777 274.

(N.CH)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(27)

ormo_czuwaormo_czuwa

18 32

300 miejsc pracy??

10:45, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MkMk

15 33

Z rocznym opóźnieniem ale udało się otworzyć ku zadowoleniu lub samozadowoleniu wielu. Zawsze to kolejna "ambasada" Torunia we Włocławku.

10:55, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mr PinkMr Pink

26 13

Brawo. Kolejna dobra wiadomość.

11:07, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Public EnemyPublic Enemy

24 17

Wbrew hejterom ku chwale miasta. Super.

11:10, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RzeźnikRzeźnik

21 21

W 1,5 roku nasz Prezydent zrobił więcej niż poprzedni przez 8 lat.

11:13, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Książe z RumuniiKsiąże z Rumunii

25 7

Nawet towarzysz Pawlak podpina się pod sukces PO.

11:22, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

amonamon

18 18

A tak pluto na Paluckiego, gdy zrobil inkubator z prawdziwego zdarzenia. Teraz te same osoby pieja z zachwytu nad mikroinkubatorm platfusowskim.

11:22, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

(....)(....)

11 18

No to teraz niech zakopyściony zacznie tam wielkanocne jaja wysiadywać... ma do tego predysPOzycje .
A co partyjni leserzy POwiedzą na temat pustego budynku radiologii ???? Bo na ten temat nabrali wódy w usta !!!

11:51, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

loklok

6 17

idzie wiosna i wielkanoc beda kurczaki

12:28, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jajojajo

8 17

A z czego tu się cieszyć-inkubator z naszych podatków dla pseudokapitalistów,którym zakładają przepisami kaganiec na pysk.

12:38, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KujawiakKujawiak

9 16

Jako europejski robotnik (przypominam ,iż jesteśmy w UE)w nowych zakładach oczekuję wynagrodzenia w wysokości 1200 euro plus pełen socjal za ciężką dolę robotnika.Pozdrawiam.

13:15, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mr PinkMr Pink

10 7

kujawiak - spadaj po ruble za kolaborację do swoich prawdziwych rodaków. Jesteś prorosyjski, więc nic ci się nie należy od Polski.

13:33, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

torunskatorunska

8 6

PROSZĘ o przedstawienie tego towarzystwa bo ich nie poznaję czyżby to byli nasi czy z Wenus

13:44, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KujawiakKujawiak

4 3

Masz rację Panie różowa pantera.Od Polski pełnej wyzyskiwaczy,złodziei i spekulantów to rzeczywiście zwykły przeciętny robotnik nie ma na co liczyć.A i tak na zakończenie przypominam ,że z Polski to już naprawdę niewiele zostało, także lepiej już zamilcz.

13:47, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WlocWloc

7 3

Bruzdowicz, weź się pan do pracy. Bo i w jednym i w drugim szpitalu rzadko można pana zastać.

13:59, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

georgegeorge

7 3

Jak widać BRUZDOWICZ liczy na trzecią posadę,to już po naszym szpitalu,FACET Z JAJAMI jak się patrzy!!!!

14:03, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

4 3

BRAWO TAK SIĘ GRA NA BRAMKĘ 1/2 ROKU POŚLIZGU I JUŻ NIE PAŁUCKI TYLKO WOJTKOWSKI MA SUKCES CHOĆ MOŻNA SIĘ POGUBIĆ JAK W !@#$%^&* RZĘDZIE SIEDZI KUŹNIEWICZ A W TLE PAWLAK, TYLKO PRZEWODNICZĄCY RADY TAKI UŚMIECHNIĘTY JAK MONALISA "JEDNAK Z TORUNIEM I PO JEST LEPIEJ" PO CO KŁAPAĆ O ŁODZI.

14:56, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LUBRANIECLUBRANIEC

7 2

tak wyglada PZPR+PO CZas plynie a we Wloclawku te same GEBY !!!!!!! Tu jak i w Kraju Rzady sie zmieniaja a przy wladzy wciaz PZPR i PO Taka jest Rzeczywistosc To jest Wynik OKRAGLEGO STOLU !!!!! Tam sie Gangi DOGADALY !!!!! Mam nadzieje ze Kaczynski ta Mafie raz na zawsze rozbije !!!!!! dosc mam zaklamanego panstwa PZPR i PO !!!!!!!! Ta Mafia Musi Odejsc !!!!!bo Inaczej do Konca Sprzedadza KRAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17:54, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bulbul

5 2

Celem jest wspieranie przedsiębiorczości tylko jakiej .W PRL BIS Włocławek gdzie komuch z solidaruchem w jedna trąbkę grają taki inkubator to wylęgarnia pseudokapitalizmu opartego na biurokratycznych przesłankach, tak samo jak pseudo strefy wolnego socjalizmu gdzie za pieniądze podatników wyszykowano znajomym królika infrastrukturę do prywatnej działalności.Te ręce powinny dotykać posąźek eurobiurokraty sikajacego ze szczęścia.

21:22, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fghjfghj

6 2

Panie prezydencie! Kiedy będzie obiecana stacja z tanim paliwem. W Ciechocinku autogaz po 1,47 a we Włocławku gdzie panuje zmowa cenowa po 1,80. Wstyd! Czekamy na spełnienie wyborczej obietnicy, no chyba że zmowa cenowa zatoczyła już większy krąg?

21:27, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

(....)(....)

7 2

Ludzie -jak mozna przez 25 lat tolerować te same zakłamane ,,gięby'' PZPR-ZSL-PO ???? Przeciez oni dla wyborców nic nie zrobili a sprzedali przemysł uwałaszczyli się na naszym majątku , a teraz kwiczą jak PiS realizuje PRAWDZIWĄ POLITYKĘ PRORODZINNĄ !!! Kłamcy i oszuści partyjni !!!!
A PiS i PREZYDENT dUDA tak maJĄ największe od wyborów POPARCIE SPOŁECZEŃSTWA !!!

21:57, 10.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GrzechuGrzechu

4 2

Proszę mi wytłumaczyć na czym polega ten inkubator bo nic z tego nie rozumiem. W mieście jest coraz więcej wolnych lokali na działalność a może tutaj przedsiębiorcą należy pomóc. Z czasem zmieni ktoś swoje koncepcje i wizje a inkubator będzie jako "pustostan". Nikt nie ma jakiegoś zdrowego pomyślunku W tym kraju nie ponosi się odpowiedzialności za złe decyzje i szasta publiczną kasą.

06:33, 11.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@...@...

5 2

~Grzechu / ...,,Inkubator '' to jest przykład jak nic nie robiąc można udawać przed wyborcami że coś się robi ...za 30 tysięcy miesięcznie z naszych POdatków ....a 300 miejsc pracy rocznie jak nie widać , tak nie widać -tak, tak, panie Wojtkiewicz ..łatwiej paplać partyjne brednie jak Bredzisław Zakłamany i wykonywać POlecenia naczelnego tuskomatoła niż spełnić obietnice dane wyborcom !!! A emeryci nadal czekają na oddział radiologii i na likwidację kolejek do kardiologów ... a pan się tylko lansujesz z kolesiami PO takich imprezkach z wyszynkiem ...nie tak miało być , nie to pan obiecywał ...

07:15, 11.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZaskoczonyZaskoczony

0 2

TO W WŁCŁAWKU BĘDĄ POWSTAWAŁY INKUBATORY ?

16:49, 12.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do zaskoczony do zaskoczony

3 2

Tak ...im bliżej Wielkanocy tym będzieich więcej ...to taka ,,nowoczesna'' unijna moda na wysiadywanie POlitycznych jaj.

21:49, 12.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LeonLeon

1 2

.....Te "inkubatory przedsiębiorczości", "specjalne strefy przemysłowe" psują życie gospodarcze. Inwestorzy inwestują w takich miejscach tylko dlatego, że nie muszą płacić podatków. To nic innego jak uprzywilejowanie jednych kosztem drugich - firmy w strefach mają tak duże przywileje, że konkurenci spoza strefy bankrutują.
Administracja stref obsadzana jest z politycznego klucza. Gdy strefy przestaną funkcjonować, stracą pracę.

11:24, 13.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RomanRoman

0 2

MIESZKAŃCY WŁOCŁAWKA NA TO CZEKAJĄ...
- Podpowiem, co należy wykonać:
1.przejście podziemne łączące park z promenadą nadwiślańską /powstałym za rządów PIS i SLD/- pod mostem na ul. Wyszyńskiego, będzie to dla bezpieczeństwa i rekreacji. / Coś w podobie jak na ul. Polewki pod przejazdem kolejowym .
2.przejście drogowe pomiędzy AUCHAN A WIŚLANINEM łączące ul. Witosa / koło "Wiślanina" / z ul. Cmentarną /koło Auchan".
3. Połączenie trasy Królowej Jadwigi / powstałej w okresie rządów PIS/ z Ul. Wiejską.
4. Tunel pod przejazdem kolejowym na ul. Kaliskiej. /Coś w podobie jak na ul. Polewki pod przejazdem kolejowym, powstały w okresie rządów PIS/
5.Wyposażć i uruchomić obiekt radiologii /powstały w okresie rządów SLD/

11:35, 14.03.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Na kogo postawili włocławianie? Oficjalne wyniki

Czerwony Włocławek wiecznie żywy... Wynik tęczowego Rafała i nawet Biejat... wstyd i żenada

Lokalny patriota

22:59, 2025-05-19

Na kogo postawili włocławianie? Oficjalne wyniki

POtomkowie małorolnych znów przynieśli wstyd miastu.

TGF11

22:25, 2025-05-19

Na kogo postawili włocławianie? Oficjalne wyniki

Jeszcze tylko jedna uwaga. Głosząc takie wykluczenia, Nawrocki zanim zostanie (?) wybrany Prezydentem, już łamie Konstytucję. Duda też to robił wiele razy, ale chociaż poczekał z tym do czasu, jak zostanie wybrany. Nawrocki nie traci jednak czasu, na zbędne konwenanse.

witz2

22:18, 2025-05-19

Na kogo postawili włocławianie? Oficjalne wyniki

Kolejny raz Nawrocki pokazuje swoją dwulicowość i brak honoru. Już łasi się do Mentzena, w sprawie poparcie w II turze wyborów. Ten obłudnik i oszust, zapomniał już jak jeszcze kilka dni temu atakował wszystkich kandydatów, którzy mu zagrażali przed I turą. Bardzo bym się zdziwił, gdyby Mentzen w jakikolwiek sposób okazał swoje poparcie dla niego. Przecież bardzo dosadnie wypowiedział się na temat "moralnego" postępowania Nawrockiego. Jeżeli teraz - w imię jakichś pokrętnych ideologii Nawrockiego - udzielił by mu poparcia w drugiej turze, to jego moralność i poczucie uczciwości, były by równe Nawrockiemu. Ktoś może powiedzieć, że Trzaskowski też zabiega o poparcie liderów Lewicy, Trzeciej Dogi i innych ugrupowań o podobnym charakterze politycznym, jednak jest to staranie o poparcie swoich koalicjantów z koalicji rządowej. W przypadku Nawrockiego, jest to zabieganie o poparcie lidera ugrupowania wręcz wrogiego (po ujawnionych poczynaniach Karolka). Niech nikogo nie zmyli deklaracja przekazania wyłudzonej od Pana Jerzego kawalerki, na cele charytatywne. Bardzo to chwalebne, tylko że wymuszone ostrą krytyką społeczną i medialną. Myślę, że decyzja ta, została wymuszona też przez prezesa. Możliwe, że otrzyma za to sowitą rekompensatę. I jeszcze jedno. Trzaskowski deklaruje, że będzie starał się reprezentować sprawy wszystkich Polek i Polaków. Nawrocki z góry wyklucza ludzi o odmiennej orientacji seksualnej, odbiera prawa kobiet do decydowania o sobie, odbiera ludziom (w tym dzieciom i młodzieży) możliwość decydowania i głoszenia własnych poglądów w spawach religijnych, wykazuje brak tolerancji dla ludzi o odmiennych poglądach politycznych. Ci ludzie oraz jeszcze inne grupy, nie będą mogli liczyć na to, że (nie daj Boże) prezydent Nawrocki, w jakikolwiek sposób ujmie się za nimi, gdy będzie działa się im niesprawiedliwość. Jedno na co liczyć mogą ludzie starzy, samotni, chorzy to to, że ten (n.d.B) prezydent, zaopiekuje się ich mieszkaniami, w zamian za "opiekę" w DPS-ie. Pisząc to, zdaję sobie sprawę, że zaraz wyleją się na mnie pomyje, ale nic to mnie nie obchodzi, bo będzie świadczyć o tym, że niektórzy dopóki sami nie dostaną kopa w d..ę, to nie uwierzą, że innych to spotkało. Do zobaczenia 1.06.2025 roku, przy urnach wyborczych. Uważajcie, jaki prezent robicie w tym dniu swoim dzieciom, wnukom.

witz2

22:10, 2025-05-19

0%