REKLAMA

Fotobudka! Bez tego nie może się odbyć Twoje przyjęcie

06:54, 12.05.2016 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Wesele, komunia, osiemnastka, studniówka oraz każda inna uroczystość może być uwieczniona przez Magiczną Szafę, czyli fotobudkę – obecny hit przyjęć. Zobacz, dlaczego warto zamówić tę usługę na swoją zabawę.

Wspólne zdjęcia to wspaniała pamiątka, która zostanie we wspomnieniach gości i organizatorów imprezy na długo.

Fotobudka daje możliwość wykonywania wspólnych zdjęć bez limitu. Do dyspozycji są przy tym oryginalne akcesoria, np. peruki, okulary czy tabliczki z zabawnymi napisami. Kombinacji jest nieskończenie wiele. Wszystko to gwarantuje świetną zabawę.

- Fotobudka jest świetną atrakcją na każdą imprezę. Z doświadczenia wiem, że goście rewelacyjnie się przy tym bawią. Jednocześnie przed obiektywem potrafi znaleźć się kilkanaście osób, mimo że nie ma przed nim aż tyle miejsca. Każdy chce mieć jak najwięcej tych śmiesznych zdjęć, a bywa, że ustawiają się kolejki. Naprawdę polecam taką atrakcję zwłaszcza na wesele, bo jest to świetny pomysł na pamiątkę w postaci księgi gości, do której wklejane są odbitki - Eugeniusz Grześkowiak, właściciel Magicznej Szafy, Fotobudki działającej na terenie Włocławka i okolic.

Maszyna pojawia się na miejscu godzinę przed umówioną porą, by wszystko zainstalować i punktualnie udostępnić do dyspozycji gości.

Przez ustalony czas można wykonywać zdjęcia bez limitu. Każde zdjęcie będzie drukowane w dwóch kopiach, jedna dla gości na pamiątkę, a druga do wklejenia w księdze gości. W ciągu kilku dni wszystkie zdjęcia są dostępne do pobrania - link przekazywany jest zamawiającemu.

- Super sprawa! Wszyscy goście przyszli zrobić sobie z nami zdjęcie ze śmiesznymi akcesoriami i nawet dziadek i babcia założyli kapelusze i okulary. Genialna pamiątka! – uważa Ania i Krzyś, para młoda, która skorzystała z oferty Magicznej Szafy.

Do wyboru są trzy pakiety. 1 godzina kosztuje 500 zł, 2 godziny - 650 zł, a 3 godziny - 800 zł. Istnieje także możliwość stworzenia indywidualnej oferty dopasowanej do wyjątkowych potrzeb. na imprezę, która odbywa się w odległości do 50 km od Brześcia Kujawskiego, DOJAZD GRATIS. Każde kolejne rozpoczęte 50 km kosztuje 50 zł i jest doliczane do kosztów fotobudki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie magicznaszafa.net lub Facebooku. Tam także istnieje możliwość sprawdzenia dostępności terminu oraz dokonania rezerwacji.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018