REKLAMA

Klimatyczny hotel w sercu miasta wystawiony na sprzedaż!

06:00, 17.02.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiały propocyjne

Aparthotel Lofty, mieszczący się w centrum Włocławka właśnie został wystawiony na sprzedaż. Właściciel klimatycznego obiektu składającego się z kilkunastu stylowych apartamentów czeka na oferty od osób zainteresowanych kupnem.

Aparthotel jest położony w centrum miasta (ul. Bauera 3/5), w samym sercu Kompleksu Centrum Handlowego Wzorcownia, w pobliżu głównej osi komunikacyjnej (droga krajowa nr 91, dworzec PKP i PKS). Hotel jest położony w okolicy pl. Wolności, a zaledwie kilometr od niego znajduje się główne atrakcje turystyczne miasta – czternastowieczna katedra i trasa spacerowa wzdłuż Bulwarów Marszałka Józefa Piłsudskiego nad Wisłą.

Ponieważ zarówno hotel, jak i okoliczna galeria handlowa zostały umiejscowione na dawnym terenie fabryki fajansu, inspiracja architektów oscylowała wokół historii i zachowania w jak największym stopniu oryginalności tego terenu. Powstał ogromny projekt odnowienia i zaadaptowania miejsca, w którym historia pozostawiła swój ślad. Część starej fabryki fajansu nadgryzionej przysłowiowym zębem czasu zaadaptowano na nowoczesny apartamentowiec w klimacie loftowym. Podczas rewitalizacji obiektów po fabryce fajansu wykorzystano nowoczesną technologię i najwyższej jakości materiały budowlane. Industrialny charakter wnętrz doskonale oddaje klimat dawnych czasów.

Budynek Aparthotelu Lofty ma łączną powierzchnię 1237 m². Mieści się na I i II piętrze kameralnego budynku z windą odpowiadającego standardom czterech gwiazdek.Hotel składa się z 17 w pełni wyposażonych apartamentów o powierzchni 17-72 m² oraz pomieszczeń gospodarczych i biurowych.

Oferty kupna w języku polskim należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: ‘Oferta sprzedaży „Aparthotel Lofty w piecowi”’ w biurze Budizol Sp. zo.o. S.K.A we Włocławku przy ul. Witosa 2 , do 24.02.2017 roku.

Wszelkich informacji udziela Katarzyna Chrzanowska pod adresem e-mail: k.chrzanowska@budizol.com.pl.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017