REKLAMA

Już niedługo PIT wypełnisz podczas robienia zakupów

18:58, 20.03.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W piątek i sobotę robienie zakupów będzie można połączyć z wypełnieniem PIT-a. Fot. depositphotos

W tym tygodniu włocławianie po raz kolejny będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym i wypełnić PIT-y podczas wizyty we Wzorcowni. 24 i 25 marca Urząd Skarbowy będzie prowadził akcję „Szybki PIT w galeriach handlowych”.

Osoby, które jeszcze nie złożyły zeznań podatkowych za 2016 rok, będą miały okazję zrobić to elektronicznie podczas wizyty w C.H. Wzorcownia. W piątek i sobotę między 12:00 a 20:00 na poziomie "0" będzie zostanie udostępnione stanowisko komputerowe, przy którym będzie można samodzielnie lub z pomocą pracownika Urzędu Skarbowego we Włocławku złożyć PIT za pośrednictwem platformy e-Deklaracje .

- Podatnicy pragnący skorzystać z tej formy złożenia zeznania podatkowego za 2016 r. powinni pamiętać o posiadaniu, oprócz dowodu tożsamości i dokumentów niezbędnych do rozliczenia za 2016 r., także informacji o wysokości uzyskanych przychodów za rok 2015 r. - przypomina Magdalena Radzikowska z Urzędu Skarbowego we Włocławku.

Podatnicy, którzy skorzystają ze stanowiska we włocławskiej galerii i złożą zeznanie podatkowe w formie elektronicznej, otrzymają UPO, czyli Urzędowe Poświadczenie Odbioru, które jest równoznaczne z potwierdzeniem złożenia zeznania w formie papierowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017