REKLAMA

Qulcar - najlepszy sklep motoryzacyjny w mieście

06:00, 21.04.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. qulcar

W kwestii części samochodowych warto zaufać fachowcom i postawić na jakość. Od nich zależy sprawność auta, a w związku z tym również nasze bezpieczeństwo podczas podróży. Właśnie dlatego poszukując odpowiednich części, warto udać się do sklepu Qulcar, który oferuje produkty wysokiej klasy, a do tego szybką i fachową obsługę.

Qulcar to firma bazująca na 17-letnim doświadczeniu i pasji pracującego tam zespołu. Przez kilkanaście lat zdobyli oni specjalistyczną wiedzę na temat branży motoryzacyjnej, dlatego dziś – poza częściami samochodowymi – oferują również fachowe doradztwo w doborze produktów spełniających najwyższe standardy jakości.

Włocławski sklep stawia na jakość produktów, które gwarantują kierowcom i ich pasażerom bezpieczeństwo jazdy. W ofercie Qulcar znajdują się części renomowanych firm, takich jak np. GATES, MANN, TRW, LUK, MONROE. Są również tańsze, ale wysokiej jakości towary. Mało tego, oferta cały czas jest poszerzana o kolejne części do nowych aut.

W sklepie Qulcar można znaleźć m. in. części związane z elektryką samochodową, kosmetyki i akcesoria, oleje, płyny i filtry, paski napędowe, sprzęgła, świece zapłonowe i żarowe, układy hamulcowe, wydechowe i zawieszenia czy wycieraczki do szyb. W asortymencie są również części do motocykli, samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, a także wózków widłowych.

Oferta sklepu mieszczącego się przy ul. Wienieckiej 14 skierowana jest do klientów detalicznych, warsztatów i serwisów samochodowych. Wszyscy klienci mogą liczyć na szybką obsługę, ponieważ magazyn jest uzupełniany dwa razy na dobę. Dzięki temu odbiorcy mogą być pewni, że otrzymają potrzebne części od ręki, ewentualnie później tego samego lub następnego dnia.

Qulcar to gwarancja kompleksowej obsługi. Ponieważ sklep posiada własny transport, klienci mogą liczyć nie tylko na szybką realizację zamówienia, ale również na dostarczenie towaru pod wskazany adres w wyznaczonym terminie.

Aby wyjść naprzeciw osobom, które nie mają czasu na osobistą wizytę w sklepie przy ul. Wienieckiej, Qulcar oferuje również możliwość składania zamówień on-line. Poza tym, stali klienci mogą liczyć na programy lojalnościowe i atrakcyjne rabaty.

Więcej o ofercie sklepu Qulcar dowiecie się tutaj.

Qulcar

ul. Wieniecka 14

tel. 54 233 92 14, 54 233 98 84

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017