REKLAMA

Spotykają się, żeby rozwijać biznes. Możesz do nich dołączyć

08:09, 14.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Networking to sposób na rozwój biznesu przez budowanie sieci kontaktów. Fot. depositphotos

Włocławscy przedsiębiorcy spotykają się, żeby razem działać dla rozwoju biznesu w mieście. Niedługo dzięki ich współpracy może powstać nowy podmiot ułatwiający wymianę doświadczeń między firmami.

Stowarzyszenie Budowania Postawi i Świadomości Finansowej SFiN zaprasza na trzecie spotkanie założycielskie dla przedsiębiorców. Przedstawiciele włocławskiego biznesu będą rozmawiać na nim o wspólnych działaniach, które zamierzają podjąć dla rozwoju własnych firm oraz przedsiębiorczości na terenie miasta.

Głównym aspektem działalności organizacji, która ma być owocem spotkań odbywających się cyklicznie we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości, będzie networking.

- Budowanie i podtrzymywanie relacji, czyli networking, to skuteczne narzędzie rozwijania biznesu. Pomaga pozyskiwać klientów i partnerów handlowych – tłumaczą inicjatorzy spotkania. – Umożliwia nawiązywanie kontaktów, pozyskiwanie informacji, buduje dobrą przestrzeń służącą konfrontowaniu swojego pomysłu biznesowego z kimś bardziej doświadczonym.

Spotkanie będzie okazją do kompleksowej wymiany wiedzy oraz szansą na zdobywanie dodatkowych umiejętności, a później solidarne dzielenie się nimi. Gościem specjalnym będzie trener biznesu, Sławomir Kanderski.

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 16 maja, w godz. 8:15-9:15. Przedsiębiorcy zbiorą się we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości przy ul. Toruńskiej 148.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

??

7 0

Czy to tak trudno przestać okradać pracowników z należnych im pieniędzy ? Zamiast zakupu willi jachtów , apartamentów płacić pracownikom należne wynagrodzenie i być uczciwym pracodawcą .
Kolejne mydlenie oczu bo wiadomo że tylko przemysł zapewni miejsca pracy , a przemysł razem z Polakami sprzedała PO za stołki w Brukseli . 09:15, 14.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


CTCT

2 1

A według Macieja M. pieniądze najlepiej ukraść - to jeden z największych złodziei we Włocławku i okolicy. 10:42, 14.05.2017


 do CT10:42, 14.05.2 do CT10:42, 14.05.2

2 1

Szkoda, że w szkołach nie uczą podstaw prawa i odpowiedzialności za puszczone w przestrzeń publiczną słowa! Portal DD nie jest portalem zamkniętym. Portalem dla określonej grupy osób. Bo wtedy by ci się to może upiekło. Nie mnie wypowiadać się czyimś imieniu, ale są absolutne przesłanki do tego, aby skierować rzecz całą, twoją enuncjację do prokuratora i zażądać w ramach zadośćuczynienia wpłaty na cel charytatywny jakieś drobne 20 tys. złotych. Co najmniej. Czego ci nachalnie życzę. 11:35, 14.05.2017


KujawiakKujawiak

2 1

Muszę iść kupić chleb i jakąś wędlinę na kanapki do roboty. 13:35, 14.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018