REKLAMA

Szukasz zatrudnienia na lato? Niedługo Wakacyjne Targi Pracy

14:06, 17.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Młodzi włocławianie oferty pracy na lato znajdą na Wakacyjnych Targach Pracy. Fot. depositphotos

Wszystkie oferty wakacyjnej pracy w jednym miejscu, a do tego doradztwo zawodowe i spotkania z przedstawicielami firm. To wszystko czeka na osoby, które chcą znaleźć zatrudnienie na lato we Włocławku podczas Wakacyjnych Targów Pracy.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP i Zespół Szkół Technicznych wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu młodych włocławian i organizują Wakacyjne Targi Pracy. Impreza pod hasłem Praca na start jest skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i osób bezrobotnych.

- Będziemy mieć oferty pracy, konsultacje z doradcami zawodowymi – mówi Izabela Krzemińska z Młodzieżowego Biura Pracy we Włocławku.

Poza możliwością zapoznania się z ofertami zatrudnienia organizatorzy przewidzieli również prezentację ofert szkół policealnych i uczelni wyższych. Dodatkowo uczestnicy będą mogli bliżej poznać samych pracodawców dzięki prezentacjom przedsiębiorstw. Na targach nie zabraknie również instytucji rynku pracy, które przedstawią młodym włocławianom swoją ofertę i wyjaśnią, jakim wsparciem mogą służyć podczas poszukiwania zatrudnienia.

Targi odbędą się 25 maja, w godz. 10:00-13:00 w gmachu Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Ogniowej 2.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Biznes & InnowacBiznes & Innowac

2 0

Bardzo dobra inicjatywa. Szkolnictwo i młode pokolenie powinno stać się priorytetem do podejmowania nowych wyzwań. Warto wspierać organizatorów oraz uczestników. 21:56, 19.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018