REKLAMA

Przeszkolą włocławian ze statystyki. Wszystko w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

07:30, 18.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Włocławianie mają szansę wziąć udział w szkoleniu w Urzędzie Statystycznym. Fot. depositphotos

W czwartek w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Z tej okazji również we Włocławku będzie można wziąć udział w inicjatywach promujących działania instytucji korzystających w unijnej kasy. W programie m.in. szkolenie w Urzędzie Statystycznym.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to 1000 wydarzeń i 220 tys. odwiedzających, którzy przez cztery dni będą mogli skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. Od 18 do 21 maja dzięki imprezom organizowanym przez beneficjentów funduszy europejskich również mieszkańcy Włocławka będą mogli przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.

Na liście imprez organizowanych w województwie kujawsko-pomorskim znalazło się 60 wydarzeń – koncerty, wycieczki, warsztaty, zmagania sportowe, a także bezpłatne porady i konsultacje medyczne. We Włocławku będzie można m.in. wziąć udział w szkoleniu z obsługi Banku Danych Lokalnych, które odbędzie się w siedzibie Oddziału Urzędu Statystycznego.

- Przychodząc do nas, poznasz przekrój informacji, które można odnaleźć w BDL-u. Bank Danych Lokalnych jest największą w Polsce bazą danych o gospodarce, społeczeństwie i środowisku - oferuje ponad 40 tys. cech statystycznych pogrupowanych tematycznie. Dzięki szkoleniu rozwiniesz praktyczne umiejętności w zakresie wyszukiwania oraz generowania zestawień danych – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Poza szkoleniem, na które obowiązują wcześniejsze zapisy, we Włocławku odbędą się również wydarzenia sportowe – mecz towarzyski Beneficjenci Funduszy UE vs. Media/Lider Włocławek (18 maja, godz. 19:30) oraz miting O Uśmiech Dziecka (20 maja).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017