REKLAMA

"Smaczne odchudzanie" Restauracji Ratuszowa i Centrum Dietetycznego Naturhouse

00:01, 14.07.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Już dwa lata trwa współpraca Restauracji Ratuszowa i Centrum Dietetycznego Naturhouse we Włocławku.

Współpraca została nawiązana, aby pomóc wszystkim osobom, które chcą wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe do swojej diety, jednak nie zawsze mają czas na zdrowe gotowanie.  Dzięki dietetykowi NH Restauracja zdobywa wiedzę gwarantującą, że przygotowywane przez nią posiłki są zdrowe i odpowiednio zbilansowane, nie zapominając o doskonałej jakości i smaku.


- Nasza współpraca rozpoczęła się od wprowadzenia do karty Menu  dań dietetycznych, a potrzeby naszych gości skłoniły nas do rozszerzenia oferty o dietę pudełkową. Wspólnie z dietetykiem NH opracowaliśmy tygodniowe zestawy cateringu dietetycznego. Serdecznie zapraszamy na dietetyczne obiady do Restauracji Ratuszowa przy ul. Bojańczyka 7 oraz do skorzystania z oferty cateringu dietetycznego - mówi Jolanta Gachewicz z Restauracji Ratuszowa.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 697-115-480.

Polecamy wizytę u dietetyka z Naturhouse. Dietetyk dokona pomiarów składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej w organizmie. Po analizie preferencji, nawyków i trybu życia dietetyk opracuje szczegółowy program reedukacji żywieniowej oraz wskaże odpowiednie suplementy.

 


- Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak prawidłowo komponować posiłki.  Oferujemy również możliwość bezpłatnej konsultacji. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty „Szczupła w 3-tygodnie” - mówi Wioletta Wesołowska z Centrum Dietetycznego Naturhouse.

Umów się na wizytę już dziś pod nr telefonu: 518-222-447 lub osobiście: ul. Piekarska 7 lok.13 (wejście od ul. Przedmiejskiej).

 

 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017