Zamknij
REKLAMA

Są pieniądze na liczne szkolenia, kursy i studia podyplomowe

17:14, 11.10.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
W projekcie mogą wziąć udział zarówno osoby poszukujące pracy, jak i przedsiębiorcy. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie w związku z nowym projektem. W ramach akcji organizują zebranie, które zostanie zorganizowane 25 października. Skierowane jest do przedsiębiorstw, ale także do tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Spotkanie zostanie zorganizowane w przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Bechiego 2. Udział w nim mogą wziąć przedsiębiorcy mikro, małych i średnich firm, a także osoby poszukujące pracy. Dzięki funduszom europejskim osoby zainteresowane mogą uzyskać wsparcie na podniesienie umiejętności, kwalifikacji i kompetencji. Jak mówią organizatorzy, pieniądze unijne mają być dla zainteresowanych przysłowiową wędką, dającą nowe możliwości rozwoju.

- Spotkanie dedykowane jest tym osobom, które widzą potrzebę nieustannego rozwoju zawodowego. Uzyskanie awansu, zdobycie pracy, rozwój firmy wymaga ciągłego dostosowywania się do otoczenia, wymagań klientów, pracodawców - czytamy na oficjalnej stronie internetowej LPI.

Dzięki funduszom europejskim będzie można zorganizować różnorodne szkolenia, kursy i studia podyplomowe. Rozpoczął się już nabór do projektu, w ramach którego uczestnicy będą mogli otrzymać środki na dofinansowanie edukacji. W jego ramach zorganizowane będą także szkolenia dla osób bezrobotnych.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tutaj. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr. 54 235 67 21 lub 797 304 126. Chęć uczestnictwa można zgłaszać do 24.10.2017. W przypadku wcześniejszego zapełnienia list uczestników, organizator może wcześniej zakończyć rekrutację.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

obłuda obłuda

3 2

Unia postepuje z Polską jak przedwojenny żyd-lichwiarz. Likwiduje w Polsce konkurencje dla swojego przemysłu i banków i podsuwa pozbawionym w ten sposób pracy Polakom kosz pełen ...pożyczek które ci nie będą mogli spłacić nie mając pracy w przemyśle .Przy czym poprzez swoich płatnych agentów przekonuje pożyczkobiorców że to dla ich dobra . 18:32, 11.10.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:):)

1 0

obłuda, weź Polskie nie z UE pieniądze na otworzenie działalności gospodarczej i otwórz zakład przemysłowy lub bank (Polski bank - bo 100% Polskim bankiem to nawet PKO BP nie jest - tylko SKOK) i rozwiń to nasze miasto, bo jakoś partia rządząca korzysta z pieniędzy z UE i będzie korzystać.
06:53, 12.10.2017


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018