Biznes Włocławek - praca, firmy, podatki, ZUS

Zamknij
Ważne

To już 10. taki obiekt we Włocławku. Na otwarcie Biedronka przygotowała dla klientów prezenty!

 11:40, 21.12.2017 Aktualizacja: 10:48, 20.10.2025
17 10 włocławska Biedronka już czynna. Mamy zdjęcia z otwarcia! Dla klientów przygotowano degustację świeżych wypieków. Fot. Daniel Wiśniewski

Jeszcze w środowe popołudnie w sklepie trwały prace wykończeniowe zmierzające do otwarcia sklepu. Dzień później swoją działalność rozpoczęła kolejna włocławska Biedronka. Przy Zielonym Rynku na klientów czekały liczne atrakcje. Włocławianie nie zawiedli, licznie pojawiając się dziś o godz. 7 w nowo otwartym dyskoncie. 

To już dziesiąty sklep Biedronka we Włocławku. W dniu otwarcia klienci mogą wziąć udział w degustacji wypieków. Sieć przygotowała dla nich także ciekawą ofertę produktów spożywczych i przemysłowych. Klienci mają okazję robić zakupy w obiekcie zaprojektowanym według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Sala sprzedażowa liczy 780 m2

- W dniu otwarcia sklepu zorganizowaliśmy dla klientów degustację pieczywa i słodkich wypieków – mówi Magdalena Umińska-Kowalkowska, starszy menedżer ds. sprzedaży, odpowiedzialna za nową Biedronkę we Włocławku. 

Prace wykończeniowe w sklepie przy Zielonym Rynku prowadzone były jeszcze w środę późnym popołudniem. Wewnątrz pracowali kasjerzy, a pracownicy budowlani kończyli elewację zewnętrzną.

- Nie wiedzieliśmy, czy to wszystko się uda. Panowie robili ściany zewnętrzne, wszędzie rozstawione rusztowania, a my w środku rozkładaliśmy towar - mówi w rozmowie z portalem DDWłocławek jedna z kasjerek, zatrudnionych w sieci Biedronka.

W nowej włocławskiej Biedronce pracuje kilkanaście osób.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (17)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

OMgOMg

6 0

Biedronka przy Targowej będzie czynna podobno do końca roku. Później zostanie "przerobiona" na Towarotekę. Włocławskie media przeżywają, że to kolejna Biedra. Ciekawe czy później sprostują tę informację. Poziom niczym dzieci w zerówce.

13:01, 21.12.2017

Pozostałe komentarze

. .

7 4

Qwa co za cebulaki

12:31, 21.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

karolkarol

4 4

co do opłatków chodza po klatkach schodowych i sprzedaja drożej czy nie mozna zrobić z tymi ludzmi porzadek jakis zebrać po klatkach z opłatkiem ! jak bede chciał to sobie kupie ze sklepu taniej naciagacze !!!!

13:20, 21.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

BoloBolo

1 0

Przymusu kupowania nie ma. Nie chcesz - nie kupujesz. Skoro chodzą, to znaczy, że jednak ktoś korzysta.
Już prawie 30 lat, jak mamy kapitalizm i wolny rynek. W jakim ty świecie żyjesz?

14:25, 21.12.2017

WeronaWerona

3 0

ojej dzieci z dd wloclawek nie wpuścili sensacja dnia że otworzony dyskont

23:23, 21.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

kuba22kuba22

2 0

Taaaaa. A w innym miejscu na portalu zdjecia z budowy przejscia dla pieszych. Czy w tym miescie naprawde nic sie nie dzieje?

11:50, 22.12.2017

trzęsienietrzęsienie

2 0

dzieje się, ale włocławskie media nie są dociekliwe i wolą chwytać się łatwych bzdurnych tematów, Kopara po prostu opada ;]

12:44, 23.12.2017

zgryzzgryz

2 1

Stanowczo za dużo nie samym chlebem człowiek żyje.

23:43, 21.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

rrrrrr

3 0

Nie wierze. Co to za news? Ze otworzyli biedronke? To jak lidla czy inne auchab beda otwierac to takze ukaze sie artykul?

11:31, 22.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

rrrrrr

0 0

Janush, jedz na komercje albo do szwedowni jak ci pzw nie pasuje. Proste?

11:34, 22.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

romaszromasz

2 1

A kiedy beda zdjecia z otwarcie kolejnego Second Hand Gallery?

11:36, 22.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wlocek369wlocek369

2 1

Osobiście uważam że powinna być 1 stała towaroteka gdzie moża by było kupić starsze produkty które były w ofercie biedronki 2 lub więcej miesięcy temu.

13:59, 22.12.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%