Zamknij
REKLAMA

W sprawach księgowo-prawnych pomogą za darmo. COP zaprasza

16:30, 09.01.2018 | D.W.
Skomentuj
Żeby wziąć udział w bezpłatnych poradach należy zgłosić swoje pytanie do siedziby biura. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zaprasza fundacje i stowarzyszenia do skorzystania z darmowych porad księgowych.  

Do udziału w akcji COPiW zaprasza przede wszystkim nowo powstałe organizacje działające na rzecz Włocławka i osób w nim mieszkających. Odpowiednich informacji mogą zasięgnąć także organizacje z dłuższym stażem działające na rzecz miasta oraz wszystkie osoby, które dopiero planują rozpoczęcie takiej działalności.

- Twoja organizacja zmaga się z problemami księgowo-prawnymi? Zastanawiasz się, czy organizacja pozarządowa musi prowadzić pełną księgowość? Kiedy sprzedaż usług jest działalnością odpłatną, a kiedy gospodarczą? Jakie terminy i dokumenty obowiązują organizacje przed Urzędem Skarbowym? Na te oraz inne Twoje pytania odpowie księgowa podczas bezpłatnych indywidualnych konsultacji. W Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w jasny i przystępny sposób – bez żadnych opłat – rozwiejemy Twoje wątpliwości - informuje na swojej stronie internetowej COP Włocławek.

Zakres konsultacji obejmuje m.in.: zasady rachunkowości dla jednostek nieprowadzących i prowadzących działalność gospodarczą, plan kont i polityki rachunkowości w organizacji, zwolnienia podatkowe organizacji NGO w podatkach dochodowych, źródła finansowania w NGO – przychody dla organizacji, odpłatna działalność statutowa a działalność gospodarcza.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad wystarczy skontaktować się z COPiW pod numerem telefonu: 54 416 62 60 lub wysłać e-mail na adres: [email protected]

 

(D.W.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone