Zamknij
REKLAMA

Zajazd Piłsudskiego zaprasza. Już dziś zarezerwuj termin na imprezę

00:00, 12.03.2018 | artykuł sponsorowany

Nawet 200 osób pomieści sala balowa w Zajeździe Piłsudskiego w Dąbiu Kujawskim, która po przebudowie zostanie otwarta we wrześniu br. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin na swoją imprezę!

Zajazd Piłsudskiego zlokalizowany jest w Dąbiu Kujawskim koło Lubrańca. Otoczony lasem w sąsiedztwie dzikiej przyrody obiekt, znajduje się w urokliwej okolicy, daleko od zgiełku miasta. 

Zajazd Piłsudskiego to idealne miejsce na organizację imprezy rodzinnej, takiej jak wesele, chrzciny, osiemnastka, jubileusz czy urodziny. Na tym nie koniec, bo lokal oferuje także możliwość organizacji andrzejek, połowinek, imprezy mikołajkowej czy sylwestrowej. To także doskonałe miejsce na organizację spotkania firmowego, eventu promocyjnego czy szkolenia dla pracowników.

Zajazd Piłsudskiego to przede wszystkim sala balowa, która po zakończeniu przebudowy (termin: wrzesień 2018 r.) posiadać bedzie powierzchnię 550 metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów są także sale: Rycerska (150 m2) i Piłsudskiego (50 m2).
Sala balowa

Sala rycerska

To, co nas wyróżnia, to między innymi niepowtarzalny wystrój wnętrz, klimatyzowane sale i profesjonalna obsługa, które pozwolą każdemu klientowi być w pełni usatysfakcjonowanym.

- Szeroki wybór menu zadowoli gusta nawet najwybredniejszych smakoszy. Profesjonalna obsługa zadba o miłą  atmosferę i niepowtarzalne chwile spędzone w naszej restauracji - mówi właściciel Zajazdu Piłsudskiego.

Zajazd Piłsudskiego oferuje również pokoje gościnne. To oferta nie tylko do uczestników organizowanych u nas imprez, ale też osób poszukujących możliwości przenocowania.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy przytulne i wygodne pokoje, wyposażone w nowe, stylowe meble wraz z łazienkami. 
Pokój gościnny z łazienką

Spokojna okolica oraz bliskość lasu stwarzają idealne warunki do wypoczynku po niezapomnianych imprezach. Dodatkowy atut Zajazdu Piłsudskiego to duży teren na którym znajduje się ogród, w którym podczas każdej imprezy można odetchnąć w sąsiedztwie pięknej kujawskiej przyrody.

Już dziś zachęcamy do kontaktu i zarezerwowania terminu na swoją imprezę.

Zajazd Piłsudskiego
Dąbie Kujawskie

Telefon:
(+48) 600-018-987

e-mail: [email protected]

www.zajazdpilsudskiego.pl

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone