Zamknij

Projekt Kwiaty - takiej kwiaciarni jeszcze we Włocławku nie było!

Artykuł sponsorowany + 00:01, 09.04.2018 Aktualizacja: 11:07, 09.04.2018

Projekt Kwiaty Julita Gamalczyk The White Company to nowa kwiaciarnia we Włocławku. Takiej oferty w naszym mieście jeszcze nie było!

Projekt Kwiaty to przede wszystkim szeroka oferta kwiatów: ciętych na każdą okazję oraz doniczkowych, które ożywią wnętrze każdego domu czy firmy. Kwiaciarnia oferuje także kwiaty na zamówienie, usługę oprawy florystycznej ceremonii ślubnych, wesel i przyjęć okolicznościowych

- Jestem związana z branżą florystyczną od najmłodszych lat. Od początku buduje renomę dla produktywności kreatywnego florystycznego designu, szkoląc się w Wielkiej Brytanii, uczestnicząc w pokazach w kwiatowym królestwie Holandii oraz naszych krajowych. Tworzę rozwijającą się firmę i nowy punkt dostrzegając potrzeby klienta  - mówi właścicielka kwiaciarni, Julita Gamalczyk.

Na tym jednak nie koniec. Projekt Kwiaty to także wyjątkowe ozdoby do domu i upominki, usługa pakowania prezentów oraz kwiaty na zamówienie.

Nowością na włocławskim rynku jest także usługa "Abonament Projekt Kwiaty", która umożliwia cykliczne zamawianie świeżych kwiatów do Twojego domu, biura lub restauracji oraz kalendarz klienta - przyjdź, wpisz się w kalendarz Projekt Kwiaty, a to my będziemy za Ciebie pamiętać o ważnych datach urodzin, rocznicach Twoich wyjątkowych i bliskich osób.

Projekt Kwiaty jest także jedynym na terenie naszego województwa przedstawicielem firmy Wood Wick, producenta luksusowych i eleganckich świec zapachowych.

Przyjdź już dziś do Projekt Kwiaty przy ul. POW 22 (wejście od ul. Pułaskiego) i zapoznaj się z bogatą ofertą. 

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 517 167 426 i odwiedzenia strony na facebooku.

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%