Zamknij
REKLAMA

Rekrutują do pracy w okresie wakacyjnym. Wielu pracowników zostaje na zdecydowanie dłużej!

15:06, 07.07.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Poczta oferuje zatrudnienie w kilkunastu miejscowościach, między innymi w: Łebie, Sarbinowie, Mielnie, Trzebiatowie, Mrzeżynie, Gryficach, Rewalu, Świnoujściu, Międzywodziu, Dąbkach, Niechorzu i Pogorzelicy. Fot. Materiały Poczta Polska

Poczta Polska uruchomiła rekrutacje na różne stanowiska w całej Polsce. Prace na czas kilku miesięcy można znaleźć między innymi w nadmorskich miejscowościach, a zakwaterowanie na ten czas gwarantuje pracodawca.

Poczta Polska uruchamia wakacyjne rekrutacje na różne stanowiska w całym kraju, także w województwie kujawsko-pomorskim. Zatrudnienie znaleźć można jednak również w miejscowościach nadmorskich i skorzystać z zakwaterowania w pocztowych ośrodkach na cały czas współpracy. To oferta przede wszystkim dla osób, które chcą dorobić.

Poczta oferuje zatrudnienie w kilkunastu miejscowościach, między innymi w: Łebie, Sarbinowie, Mielnie, Trzebiatowie, Mrzeżynie, Gryficach, Rewalu, Świnoujściu, Międzywodziu, Dąbkach, Niechorzu i Pogorzelicy.

- Osobom lubiącym niezależność w pracy i możliwość samodzielnej organizacji jej czasu oferujemy stanowiska listonoszy, a także kierowców z prawem jazdy kat. B. Tym, którzy cenią sobie kontakt z ludźmi i chcą zdobyć doświadczenie w sprzedaży, oferujemy pracę przy obsłudze klienta w placówkach pocztowych – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.  

Poczta Polska informuje, że pracę można znaleźć także w sortowniach lub zapleczach placówek pocztowych. Chętni znajdą zatrudnienie między innymi przy rozładunku przesyłek i przygotowaniu ich do dalszego doręczenia. Poczta Polska oferuje głównie umowy o pracę, w tym np. pracę jednozmianową, dwuzmianową, w godzinach nocnych, w dniach powszednich, czy w weekendy. Osoby, które wolą bardziej elastyczne formy zatrudnienia mogą pracować przy konkretnych zadaniach realizowanych na umowę zlecenia.  

- Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie wraz z premią wypłacamy zawsze na czas. Pracując u nas można się wiele nauczyć, cenimy sobie umiejętności współpracy, zaangażowanie oraz rzetelność. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie absolwentów i osób, które chcą się przekwalifikować. Do podjęcia pracy zapraszamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, powyżej 50 lat oraz po dłuższej przerwie w pracy - mówi Agnieszka Grzegorczyk, dyrektor zarządzająca Pionem Kapitału Ludzkiego w Poczcie Polskiej

A szczegółowe informacje dotyczące pracy wakacyjnej oraz stałej dostępne są na stronie internetowej Poczty Polskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

POLAK1POLAK1

3 0

Najpierw pozwalniali doświadczonych pracowników a teraz szukają łosi na wakacje. Jakie zarobki ? ten kto ma powyżej 2 tys netto ten jest "bogiem" 12:31, 08.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone