Zamknij
REKLAMA

Jesteś przedsiębiorcą? Tego spotkania nie możesz przegapić

09:23, 03.10.2018 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
Rejestracja na spotkanie jest prowadzona online. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zdjęcie ilustracyjne. fot. depositphotos.com

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają przedsiębiorców z Włocławka i okolic na spotkanie informacyjne. Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm. 

W spotkaniu udział weźmie m.in. Marcin Ociepa – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie do dyspozycji będą eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych 

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona online. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się 9 października w Hotelu Młyn przy ul. Okrzei 77. Początek o godz. 10:30

(Ł.D.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone