Zamknij
REKLAMA

Potrzebujesz pieniędzy dla swojej firmy? Weź udział w szkoleniu

15:00, 15.10.2018 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
Jak informuje NCBR, cykl spotkań organizowany jest z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Zdjęcie ilustracyjne. fot. depositphotos.com

Włocławski ratusz zachęca przedsiębiorców z naszego miasta do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości uzyskania dotacji na rozwój firmy. Jego organizatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. 

Cykl spotkań organizowany jest z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju prezentują tu możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

NCBR wprowadziło proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach Programu Inteligentny Rozwój, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań. eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowania i ogólne zasady udziału w konkursach POIR, ale przedstawią też na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR i Funduszy Europejskich. 

Spotkanie odbędzie się 18 października 2018 w Toruniu w Business Link Toruń przy ul. Władysława Łokietka 5. Początek o godz. 9:45.

(Ł.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone