Zamknij
REKLAMA

Rozpoczyna się nabór wniosków. To pieniądze dla bezrobotnych na założenie działalności

14:13, 12.03.2019 | D.W.
Skomentuj
Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Wkrótce ruszy nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności. Bezrobotni powinni się pospieszyć. W tym roku cały proces będzie trwał zaledwie 4 dni.

O planowanym naborze wniosków poinformował na swojej stronie internetowej Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku. Oferta dotyczy jedynie osób bezrobotnych, które nie ukończyły więcej niż 30 lat.

Nabór wniosków o przyznanie pieniędzy na start działalności rozpocznie się w poniedziałek 25 marca i potrwa do czwartku 29 marca. Po tym terminie zostaną wyłonione osoby, które zakwalifikowane będą do odbioru jednorazowych środków.

[ZT]33041[/ZT]

Osoby te, będą również zakwalifikowane do udziału w szkoleniu „ABC Przedsiębiorczości”. W czasie jego trwania uczestnicy dowiedzą się więcej na temat aspektów prawnych i ekonomicznych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej oraz zasad tworzenia i opracowania biznesplanu.

(D.W.)

Komentarze (4)

Sznur na szyję -Sznur na szyję -

4 2

...mopr oferując interesantom zasiłek miesięczny wynoszący tyle co kieszonkowe przedszkolaka zmusza podopiecznych do podpisania weksla bez protestu . Nie każdy o tym wie . Nie mając świadomości osoby te zgadzają się na działanie przeciw sobie w/w firmy bez procesu sądowego , ale za to w trybie administrascyjnym . Czy w tym przypadku także kręci się bat na siebie ?
Ponadto doprowadza się podopiecznych do zamian mieszkań na dużo mniejsze często przy udziale jakże fachowych pracowników socjalnych z mopr . Każdy przy okazji uszczknie sobie kąsek od tych najbiedniejszych przecież potrzebujących pomocy . A jakże ! 15:31, 12.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ona85ona85

0 0

jedna osoba myśląca czym jest ten system 'pomocy ' pozdrawiam 19:58, 14.03.2019


spoko lokospoko loko

0 0

normalnego kowalskiego nie wezmą by założyć działalność , musi mieć coś w zamian by mu potem ściągał komornik (...) 14:44, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do myślDo myśl

0 0

Podsuwam kanalio czerwony z Włocławka co mogą zrobic kilka wariantów Ucz się trolu czerwony demokracji i mniej wódy chlej dzikusie kłania się Bydgoszczanin z Torunia j nie oszpecajcie nam woj kuj pomorskiego tym ciemnogrodem 08:23, 19.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone