Zamknij
REKLAMA

Te spotkania organizują dla przedsiębiorców. Jak się zapisać?

18:10, 22.06.2019 | D.W.
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o organizacji bezpłatnych szkoleń, z których skorzystać mogą mieszkańcy Włocławka. W czerwcu zaplanowano jeszcze 9 takich spotkań.

Organizowane szkolenia adresowane i organizowane są przede wszystkim dla przedsiębiorców. Podczas spotkań będą mieli możliwość zasięgnąć informacji dotyczących między innymi założenia własnej działalności gospodarczej. Informacji udzielać będą pracownicy ZUS.  

- Planujesz rozpocząć własną działalność? Nie wiesz, od czego zacząć? Przyjdź po fachową poradę do eksperta ZUS, który w prosty sposób wyjaśni jak zarejestrować działalność i zgłosić się do ubezpieczeń w ZUS. Podpowie również, z jakich ulg w opłacaniu składek można skorzystać. W trakcie dyżuru będzie także można założyć bezpłatny profil na PUE ZUS, który umożliwia m.in. otrzymywanie elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek (25 czerwca) o godz. 12 w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych Oddziału Okręgowego we Włocławku, przy ul. Miedzianej 2/4. Kolejne konsultacje odbędą się dwukrotnie w Grudziądzu, Aleksandrowie Kujawskim i Konecku.

W między czasie ZUS organizował będzie również szkolenia poświęcone zagadnieniom skróconego okresu przechowywania akt pracowniczych. We Włocławku odbędą się one 27 i 28 czerwca o godz. 11 w Inspektoracie ZUS przy ulicy Płockiej. Zapisywać można się pod numerem: 502 008 960. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

REKLAMA
(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone