Zamknij
REKLAMA

Po raz kolejny organizują dzień porad. ZUS rozwieje wątpliwości!

16:12, 11.07.2019 | D.W.
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Inspektorat ZUS we Włocławku po raz kolejny organizuje Dzień Porad dotyczący między innymi skróconego okresu przechowywania akt pracowniczych. Chętni będą mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu.

To już kolejne porady eksperta organizowane we włocławskiej siedzibie ZUS. Tym razem chętni będą mogli się również udać do Stowarzyszenia Księgowych Oddziału Okręgowego przy ul. Miedzianej we Włocławku. Eksperci będą czekać w najbliższy piątek (12 lipca) od godziny 13 do 15.  

- W tym dniu w Inspektoracie ZUS we Włocławku będzie również można skorzystać z bezpłatnego szkolenia dotyczącego skróconego okresu przechowywania akt pracowniczych oraz indywidualnych konsultacji na temat e-składki oraz dostępnych e-usług w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Szkolenia z e-akt rozpoczną się o godz. 11 w sali 104 przy ul. Płockiej 167. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 502 008 960. Tego samego dnia, przy Płockiej odbędą się również indywidualne konsultacje nt. e-składki, rozliczania wpłaty w ramach ubezpieczenia i funduszy  oraz dostępnych e-usług w ZUS. Chętni powinni pojawić się w siedzibie inspektoratu między 10,

Przy Płockiej będzie można również zasięgnąć informacji na temat podstawowych obowiązków związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Eksperci będą czekać 15 lipca w godzinach 15-17. Tego samego dnia, pracownicy ZUS będą czekać również w siedzibie przy Placu Wolności. Tam odpowiedzą na wszystkie pytania związane z emeryturami i rentami.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (2)

ZUSZUS

2 0

zakład utylizacji szmalu 16:29, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mój NickMój Nick

0 0

Uwaga, na groźny huragan ZUS, rozwiewa pieniądze i wątpliwości, a po przejściu przez nas zostawia tylko skórę i kości! 17:06, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone