Zamknij
REKLAMA

Młodzi szkolą się w wielu zawodach. Zobacz, co przygotował CEiPM

17:10, 23.11.2019 | .
Skomentuj
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Trwają staże zawodowe realizowane dla uczestników projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - YEI". W zajęciach bierze udział 17 uczestników w wieku od 18 do 25 lat.

Staż organizuje włocławskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, a projekt "Od szkolenia do zatrudnienia – YEI" realizowany jest w ramach programu "Gwarancje dla Młodzieży". Zajęcia teoretyczne rozpoczęły się w kwietniu 2019 roku, a staże na przełomie września i października. 

- Uczestnicy odbywają staże w zawodach takich jak; operator koparko-ładowarki, florystka, kosmetyczka, kelner, barman, barista, pracownik obsługi sklepu internetowego, pracownik biurowy, operator CNC. Uczestnicy zdobywają wiedzę w miejscu pracy i doskonalą umiejętności zdobyte na kursach zawodowych - mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek Katarzyna Masłowska z CEiPM we Włocławku.

Prowadzone staże są zgodne z wcześniej ukończonym kursem. Jeżeli uczestnik ukończył kurs w zawodzie kelner-barman-barista to staż odbywa również w tym samym zawodzie.

Młodzież która odbywa staże zawodowe musiała wziąć udział w indywidualnych i grupowych zajęciach z doradcą zawodowym, warsztatach aktywnego poszukiwania pracy, indywidualnym pośrednictwie pracy/pośrednictwie w zakresie organizacji staży zawodowych, kursach zawodowych oraz warsztatach kreowania wizerunku połączonych z usługą stylisty.

W stażach bierze udział 17 uczestników w wieku 18-25 lat. Są to osoby niezatrudnione, niekształcące się i nieszkolące się. Zajęcia zakończą w grudniu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA