Zamknij
REKLAMA

Świętują swoje 15-lecie! Zobacz, co przygotował Auto Styl!

00:00, 13.01.2020 | .
Fot. Materiały promocyjne

W 2019 roku Auto Styl Sp. z o.o. Oddział Włocławek obchodzi 15-lecie swojej działalności. Przedstawiciele firmy chcieli podziękować wszystkim klientom. Z tej okazji przygotowali mnóstwo atrakcji, a przy okazji wsparli wiele instytucji. Dla klientów przygotowali też promocje.

To największa grupa dealerska Forda w województwie kujawsko-pomorskim. Od kilkunastu lat, z sukcesami działa także we Włocławku przy ulicy Toruńskiej 85. 

Auto Styl zapytał klientów za pomocą Facebooka o ocenę działań jubileuszowych podjętych w 2019 roku. Przypomnimy tylko, że w tym roku firma Auto Styl Włocławek obchodziła 15-lecie działalności. Zdecydowanie najlepiej został oceniony pomysł na wspólną zabawę sportem, czyli Ambassador Athletic Club.

W nadchodzącym roku firma będzie kontynuować ten projekt. Zapraszamy już teraz chętnych do zabawy. Na zawody zapewne pojedziemy już nową Kugą, Pumą i Customem.

Duże zainteresowanie wzbudziły konkursy z nagrodami. Na finałowe zdjęcia z wakacji głos oddało blisko 700 osób. Wynik bardzo zaskoczył organizatorów.

Auto Styl to także działała prospołeczne. Przedstawiciel Forda dostarczył pomoce dydaktyczne dla Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku i przeprowadził szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Na sam początek jednak objął mecenatem Pracownię Edukacji Plastycznej w Centrum Kultury Browar B

- Nasze działania zostały bardzo dobrze przyjęte. Dlatego nie zaniechamy ich w przyszłym roku a będziemy dążyć do zwiększenia nakładów - dodaje Marcin Wojciechowski.

Przypomnijmy też ciekawą historię z życia H. Forda. Mianowicie, w 1928 roku zakupił działkę w Puszczy Amazońskiej i tam chciał zbudować miasto idealne. Dla Forda biznes miał służyć przede wszystkim dobru lokalnej społeczności, po prostu ludziom. My również chcemy iść dalej tą drogą.

A na koniec roku przygotowaliśmy garść promocji w salonie i serwisie. Zapraszamy do naszej firmy przy ulicy Toruńskiej 85 we Włocławku. Firma oferuje między innymi autoryzowaną sprzedaż nowych i używanych samochodów marki Ford. Specjaliści zadbają też o stan techniczny każdego auta i wykonają przegląd techniczny.

?

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop