Zamknij
REKLAMA

Szkolą tylko w dużych miastach! Teraz przyjadą do Włocławka

17:00, 09.01.2020 | D.W.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Facebook kontynuuje cykl autorskich szkoleń Boost with Facebook dedykowanych wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie zaplanowano wkrótce we Włocławku, a dotychczas odbyło się siedem podobnych szkoleń realizowanych w największych miastach kraju.

Małe i średnie firmy są fundamentem polskiej gospodarki, ponieważ stanowią 99% wszystkich firm obecnych na rynku, a przedsiębiorstwa zatrudniają 69% ogółu pracowników. Aż 73% właścicieli firm w Polsce deklaruje wykorzystanie Facebooka do swoich działań biznesowych - to więcej niż europejska średnia. Większość przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że rozwój kompetencji w tym obszarze jest niezwykle istotny.

- Okazją do tego są organizowane przez Facebooka szkolenia z cyklu: Boost with Facebook, których uczestnicy mogą poznać najbardziej efektywne metody wykorzystania narzędzi oferowanych na Facebooku i Instagramie. Swoją wiedzą podzielą się zarówno przedstawiciele Facebooka, jak i sami przedsiębiorcy, którzy już dziś z powodzeniem wykorzystują obie platformy do celów marketingowych - informują organizatorzy.

Z darmowych stron na facebooku korzysta już ponad 90 milionów firm na całym świecie. Każda firma reklamująca się na portalu otrzymuje do swojej dyspozycji te same narzędzia.

- Zależy nam, aby wiedza o tym, jak z tych narzędzi korzystać była powszechna wśród polskich przedsiębiorców sektora MŚP, bo to oni stanowią lwią część polskiej gospodarki. Mamy jednak świadomość, że często godzą oni w swoich firmach szereg funkcji i nie mają czasu na wyjazdy szkoleniowe. Z tego powodu zależało nam na tym, aby nasze szkolenia odbywały się możliwie blisko, w większej liczbie miast - mówi Jakub Turowski, odpowiedzialny za politykę publiczną Facebooka w Polsce.

Bezpłatne szkolenie z cyklu Boost with Facebook odbędzie się w już 14 stycznia w Browarze B. Partnerami przedsięwzięcia są: starostwo powiatowe we Włocławku, urząd miasta, Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku, Włocławskie Centrum Biznesu oraz "Pracodawcy Pomorza i Kujaw" Związek Pracodawców. 

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Konto usunięteKonto usunięte

3 1

Bez żadnego trybu zostawiam komentarz, aby ten artykuł nie pozostał bez komentarza. 17:20, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rozsądny rozsądny

6 1

Jedynie zakompleksione i nieświadome osoby żyją świecie twarzoksiązki. Normali wybierają życie w realu bez inwigilacji i handlowania danymi użytkowników. 17:31, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lollol

5 1

W latach 90 nie było żadnego fejsa i małe firmy żyły i rozwijały się o wiele lepiej, tak że nie opowiadajcie bajek.
Za obecny stan jest odpowiedzialne AWS, PSL, PO, PIS, SLD i wszystkie twory które potworzyli odszczepieńcy.
Rozdajmy więcej pieniędzy ludziom a zapewne będzie lepiej. Na pohybel politykom.... wszystkim 17:41, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JONEJONE

2 1

LUDZIE CO Z WAMI .USUŃ ŻYDBOOKA Z TELEFONU. 17:42, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA