Zamknij
REKLAMA

Opłacisz parking bez dotykania parkomatu. Nowa usługa we Włocławku

14:47, 15.05.2020 | G.S.
Skomentuj
Fot. depositphotos.com
REKLAMA

We Włocławku rozszerzy się oferta bezgotówkowej płatności za parkowanie. Od 18 maja SkyCash udostępni możliwość mobilnego opłacania parkowania przez aplikację w naszym mieście. 

Płatności mobilne są obecnie jedną z rekomendowanych form płatności, ze względu na ich bezpieczeństwo - użytkownicy aplikacji, całej transakcji dokonują w swoim telefonie. Nie ma potrzeby szukania parkomatów ani drobnych, więc dodatkowo użytkownicy aplikacji oszczędzają swój czas. Płacą za parkowanie w aplikacji, użytkownicy nie tylko zyskują wygodę, ale również nie narażają się na kontakt z publicznie dostępną powierzchnią parkomatów.

Usługa pozwala na opłacenie dokładnie takiego czasu parkowania jakiego potrzebujemy dzięki funkcji START-STOP. Do wyboru są również parkowanie Na czas oraz Za określoną kwotę. Opłaty parkingowe są dokładnie takie same, jak przy zakupie papierowych bilecików.

Aplikacja oferuje m.in.  zakup biletów PKP Intercity i aż 9 przewoźników regionalnych (m.in. Polregio). Wyszukiwanie połączeń jest bardzo proste, a zakup szybki i wygodny. Bilety dostępne są do kontroli nawet w trybie offline. 

Aplikację można pobrać w sklepach Google Play, AppStore oraz Huawei App Gallery. 

Więcej informacji tutaj

Przypomnijmy, że od kilku lat we Włocławku działa już moBilet.

(G.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

????????????????????????????????

0 2

Kolejny dodatkowy podatek ? 21:20, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA