Zamknij
REKLAMA

Potrzebujesz porady psychologa lub psychoterapeuty? Leczenie dzieci i dorosłych opłaca NFZ

00:00, 23.05.2020 | Artykuł sponsorowany
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Życie rodzinne często bywa skomplikowane. Rodzice doświadczają różnych problemów, pojawiają się lęki, depresje i uzależnienia, które można jednak rozwiązać. Obok rodziców pomocy wymagają również dzieci, które potrzebują wsparcia i zainteresowania. Pomoc oferuje Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna działająca przy ulicy Piekarskiej 5 we Włocławku, działająca w oparciu o kontrakt z NFZ.

W Przychodni Specjalistycznej Multimed pracują wysokiej klasy specjaliści psychologii i psychoterapii. 

Poradnia jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 21 r. życia, pod warunkiem kontynuowania nauki. W przypadku dziecka do 16 r. życia, na pierwszą konsultację zgłasza się sam rodzic. Osoby uczące się, między 18 – 21 r. życia, mogą przyjść bez rodzica i bez jego zgody.

- Jeżeli Twoje dziecko ma obniżony nastrój, przeżywa trudności w kontaktach z rówieśnikami, ma problemy z nauką, nie panuje nad złością, zażywa narkotyki, pije alkohol lub nadużywa telefonu, internetu, gier - jesteśmy dla Ciebie, możemy Ci pomóc. Wiemy, jak poradzić sobie z problemami wychowawczymi, niskim poczuciem wartości i pesymistycznym podejściem do życia. Zaufaj nam - informują przedstawiciele Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej działającej przy ulicy Piekarskiej 5 we Włocławku.

Zwykle jest tak, że aby pomóc swojemu dziecku należy wcześniej zadbać jednak o siebie. W związku z tym poradnia oferuje również wsparcie i leczenie skierowane dla rodziców. Te osoby, które wzmocnią swoje zdrowie emocjonalne będą zdolne do udzielenia pomocy swojemu dziecku i wsparcia jego rozwoju.

- W naszej przychodni niezależnie od porad dla dzieci i młodzieży psychiatrzy, psychoterapeuci, psychoterapeuci uzależnień udzielają porad w ramach NFZ dla osób dorosłych - dodają przedstawiciele przychodni.

Do poradni nie jest wymagane żadne skierowanie, a leczenie opłaca Narodowy Fundusz Zdrowia. W sytuacji epidemii koronawirusa nie jest nawet konieczny bezpośredni kontakt z Poradnią. Zarówno rejestracja jak i porady mogą odbywać się telefonicznie lub za pomocą połączeń video.

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 oraz w soboty od 8 do 11. Rejestrować można się pod numerem telefonu: 533 613 613 w godzinach pracy Poradni.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA