Zamknij
REKLAMA

System "ANWIL info" działa już od miesiąca. Mieszkańcy regionu są teraz na bieżąco z działaniami włocławskiej spółki

00:45, 11.08.2020 | K.P.
Skomentuj Fot. ANWIL S.A./depositphotos.com
REKLAMA

Z początkiem lipca ANWIL S.A. uruchomił nowy system przekazywania informacji mieszkańcom Włocławka. Już teraz możemy powiedzieć, że bezpłatny system komunikacji z mieszkańcami sprawdził się. 

"ANWIL info" to nowy, darmowy system komunikowania się z mieszkańcami.

Włocławianie dowiadują się dzięki niemu m.in. o działaniach, jakie spółka podejmuje na rzecz bezpieczeństwa, rozwoju i wsparcia dla lokalnej społeczności.

W swoim założeniu, system ma w prosty i przystępny sposób informować o ważnych dla mieszkańcach regionu wydarzeniach.

- ANWIL od wielu lat jest zaangażowany w życie mieszkańców naszej okolicy. Wspieramy ich na różnych płaszczyznach m.in. poprzez nasze działania fundacyjne czy sponsoringowe. Dlatego właśnie zależy nam na tym, aby informacje o programach i projektach, jakie realizujemy, trafiały do jeszcze większej liczby osób - wyjaśnia Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

System sprawdził się. Od miesiąca do mieszkańców systematycznie trafiają komunikaty, które zostały podzielone na różne kategorie. Wśród nich są: Praca, Kultura, Sport, Nauka i Edukacja, Działania Fundacji oraz Komunikaty z ANWILU.

Podczas rejestracji każdy z użytkowników może wskazać jedną, kilka lub wszystkie kategorie tematycznie, jakie go interesują. 

Tylko w lipcu, włocławska spółka z Grupy ORLEN, informowała za pośrednictwem „ANWIL info” m.in. o możliwości uzyskania grantów ze środków korporacyjnej Fundacji ANWIL DLA WŁOCŁAWKA, poszukiwaniach nowych pracowników, czy planowanych wydarzeniach sportowych.

Aby zapisać się do aplikacji wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać odpowiednią opcję powiadomień. Rejestracja zajmuje zaledwie minutę. 

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

byćbyć

1 1

"ANWIL info" to nowy, darmowy

nie jest darmowy, trzeba "sprzedać" swoje dane [tel lub mail] w celach marketingowych / handlowych
no chyba, że kogoś dane są darmowe to niech wpisze tutaj - ja chętnie na nich zarobię :-P 13:40, 12.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz