Zamknij
REKLAMA

Jakie atrakcje przyciągają turystów do Włocławka?

00:00, 03.08.2020 | artykuł sponsorowany
Włocławski Park Linowy to jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w mieście. Fot. Włocławski Park Linowy

W TOP 3 włocławskich atrakcji wg portalu tripadvisor.com znalazły się: szkoła Skydive.pl skoki spadochronowe – pierwsze miejsce, Przystań nad Wisłą we Włocławku – drugie miejsce oraz Włocławski Park Linowy przy al. Kazimierza Wielkiego – miejsce trzecie. Wniosek nasuwa się jeden – ze względu na otoczenie naszego miasta: lasy, jeziora, Wisłę i mnóstwo urokliwych miejsc turyści szukają atrakcji związanych z aktywnością na świeżym powietrzu.

Dziś skupimy się na ofercie Włocławskiego Parku Linowego. Jest to jeden z najtrudniejszych leśnych parków linowych w Polsce.

sześć różnorodnych tras sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych jest specjalna trasa zabezpieczona siatkami asekuracyjnymi, kolejna wymaga już od dziecka przepinania, ale jest na wysokości 1,5 m, więc rodzice asekurują dziecko, idąc wzdłuż trasy. Kolejne poziomy to 3 m (trasa niebieska), 5-6 m (trasa żółta), 8-10 m (trasa czerwona EXTREME) i trasa czarna - zjazdy na tyrolce na wysokości 15 m.

Na podstawie opinii turystów, jak i mieszkańców Włocławka można stwierdzić, że park jest ceniony za profesjonalną obsługę i podejście do klienta oraz ogromny wybór różnorodnych atrakcji. W ofercie parku jest też jazda quadem, organizacja imprez integracyjnych, urodzin, a dla najmłodszych na terenie parku funkcjonuje mini zoo.

Na cyklicznie organizowane Nocne chodzenie po parku, które kończy się zawsze wspólnym ogniskiem, przyjeżdżają do nas mieszkańcy Płocka, Kutna, Torunia czy nawet oddalonej o prawie 100 km Bydgoszczy.

Okazuje się, że w porównaniu z podobnymi atrakcjami w regionie ceny w parku nie są wygórowane, a dla stałych klientów, co piąte wejście jest gratis. Szczegółowy cennik znajdziesz TUTAJ.

Park Linowy wkrótce poszerzy swą ofertę i otworzy ściankę wspinaczkową, zlokalizowaną przy parkingu Hali Mistrzów. Oficjalne otwarcie planowane jest na 1 września, ale wcześniej będą organizowane spotkania wspinaczkowe.

O wszystkich nowościach, terminach i wydarzeniach można dowiedzieć się, śledząc profil Włocławskiego Parku Linowego na Facebooku. Park Linowy to przygoda na najwyższym poziomie, więc jeśli jeszcze nie korzystaliście to czas to nadrobić...

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop