Dziedziniec przy pl. Wolności 20 od dwóch miesięcy przyciąga włocławian smakiem pysznych naleśników. Ale na tym nie koniec! Już w niedługo nad restauracją zostanie otwarty Lord Jim Pub - miejsce o wyjątkowym wystroju, serwujące napoje, jakich jeszcze we Włocławku nie było.
Dziedziniec powstał z myślą o amatorach naleśników. Restauracja od otwarcia niemal każdego dnia przyciąga tłumy włocławian i przyjezdnych.
W menu od początku widniały naleśniki z oryginalnymi farszami. Ich smaki zyskały uznanie klientów, którzy raz zakosztowawszy pyszności z Dziedzińca, regularnie wracają do lokalu.
Zespół Dziedzińca nie spoczął jednak na laurach i już dwa miesiące po otwarciu wprowadził do menu nowości. Klienci mogą już próbować pierwszej we Włocławku pizzy naleśnikowej, która jest równie pyszna - a może nawet lepsza - niż popularny włoski przysmak. Nowością jest również naleśnik konesera podawany z pysznym kozim serem wytwarzanym w okolicach Włocławka.
Ale na tym nie koniec! Nad popularną restauracją powstał właśnie nowy pub - Lord Jim.
Lokal będzie wyróżniał się na tle innych pubów i barów we Włocławku. Widać to już na pierwszy rzut oka.
Obite tkaniną ściany, połyskujący, solidny, drewniany bar, kanapy obite aksamitem w kolorze butelkowej zieleni... Wszystko to tworzy niezwykły klimat tego nietuzinkowego miejsca.
Lord Jim to pub o podwyższonym standardzie, stworzony z myślą o koneserach. Będzie można skosztować w nim alkoholi z różnych stron świata, niespotykanych w innych lokalach w mieście i niedostępnych w sieciach handlowych.
Miłośnicy trunków z wyższej półki będą regularnie zapraszani na wieczory degustacyjne, podczas których zostaną zaprezentowane różne rodzaje szlachetnych alkoholi. W pubie Lord Jim będzie można również zorganizować zamknięte imprezy okolicznościowe.
Pub Lord Jim zaprasza na wielkie otwarcie 17 października.
Pub będzie czynny od wtorku do soboty w godz. 16:00-24:00 oraz w niedziele w godz. 16:00-20:00.
Miejsce nad Wisłą, które może przyciągnąć tłumy
Miasto Vegeta Wkrótce szczegóły...
Miasto Vegeta
21:45, 2025-06-07
Miejsce nad Wisłą, które może przyciągnąć tłumy
informacja jest na końcu artykułu. A że nie pozyskają środków, bo pieniędzy nie ma i nie będzie to już wszyscy wiemy. Nie będzie ani szkutni, ani centrum dla młodzieży w hali targowej, ani azotów, ani rozwoju. Widzicie jakiś ruch w szumnie budowanym Tertio Ponte? Nic tam się nie dzieje. Tylko marketów nam dostawiają. Wielkie obchody dni Włocławla, a ja się pytam skąd są na to pieniądze? Nie ma ich na remonty dróg, na sprzątanie ulic, na robienie kwietnych łąk, dzięki którym można zaoszczędzić pieniądze przeznaczane na koszenie. Bezład i trwonienie publicznych pieniędzy.
Najważniejsza
21:01, 2025-06-07
Miejsce nad Wisłą, które może przyciągnąć tłumy
wypoczynek nad zanieczyszczoną Wisła m.in przez awarię GOS w Warszawie i rejsy po tym ścieku stateczkiem to iście hardkorowy sport dla wybranych ,nie polecam.Szkoda tylko kolejnych pieniędzy podatników włocławskich,wydanych bez sensu....
W
20:32, 2025-06-07
14-latka zamieszana w oszustwo seniorki
Oszukiwała i wykruszyła się ze na zlotu młodych elit w Browarze - Poland Rock Festiwal u Owsiaka
Kaszana
20:28, 2025-06-07