Zamknij
REKLAMA

ANWIL S.A. zaangażowany w wielkie wydarzenie branżowe! Oglądaj już jutro

15:35, 15.09.2020 | K.P.
Skomentuj fot. ANWIL S.A.
REKLAMA

VII Kongres Polska Chemia organizowany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego to największe w Europie Centralnej wydarzenie branży chemicznej. ANWIL S.A. jest Partnerem Głównym Kongresu. 

Kongres Polska Chemia jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji innowacyjnych pomysłów oraz strategii dla branży chemicznej.

Oprócz zagadnień ogólnych, odbywają się tam sesje tematyczne, które bazują na aktualnej problematyce stanowiącej przedmiot prac Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego i działających przy niej komisji PIPC.

ANWIL S.A. reprezentowany będzie tam przez Jacka Mendelewskiego, Członka Zarządu odpowiedzialnego za Obszar Produkcji, który najpierw wystąpi w jednej z debat strategicznych pod tytułem „Inwestycje obecnych czasów - jaki będzie przemysł przyszłości?”, a następnie w panelu „Bezpieczeństwo żywnościowe polski - znaczenie zrównoważonej chemii”.

W planie tegorocznego wydarzenia są w sumie 3 debaty strategiczne, 12 paneli oraz rozmowy z ekspertami. Tematyka VII edycji Kongresu skupi się wokół trzech obszarów - gospodarka, środowisko, człowiek.

W tym roku kongres odbywa się w wyjątkowej formule. Jest dostępny online, dzięki czemu w wydarzeniu może wziąć udział każdy, obserwując przekaz w postaci całodziennego programu na żywo. 

Wydarzenie startuje już jutro, 16 września. 

W trakcie debat i paneli będą poruszane zagadnienia, które są obecnie najważniejsze dla sektora chemicznego i całego przemysłu, uwzględniając wpływ pandemii COVID-19. Omówione zostaną także inne kwestie jak inwestycje, innowacje oraz technologie 4.0.

Oprócz śledzenia Kongresu w trybie online, każdy będzie mógł także odwiedzić wirtualne stoiska partnerskie, a wśród nich także stoisko włocławskiej spółki z Grupy ORLEN.

Jak śledzić wydarzenia tegorocznego Kongresu? To bardzo proste, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego. 

Formularz znajdziesz TUTAJ

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz