Zamknij
REKLAMA

Poznaj bogactwo smaków sushi i ciesz się nim, gdzie tylko chcesz!

00:00, 28.09.2020 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

Sądzisz, że sushi to surowa ryba, za którą trzeba słono zapłacić, a zjedzenie jej - z powodu trudnych do opanowania pałeczek - przysparza wielu kłopotów? To wszystko mity! Obala je Fajans Yoko Sushi, restauracja, która od niedawna działa we Włocławku. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Wizyta w restauracji serwującej sushi dla wielu osób wiąże się ze stresem. "Jak ja sobie poradzę z tymi pałeczkami?" - zastanawiają się niektórzy.

Koniec z takimi rozterkami! Dzięki Fajans Yoko Sushi każdy może spróbować japońskiego specjału w domu, biurze lub innym miejscu, gdzie będzie czuł się komfortowo. Tam nikt nie patrzy nam na ręce, więc zamiast pałeczkami można jeść sushi "po swojemu".

Zestawy sushi można zamówić na dowóz na konkretną godzinę i czekać spokojnie aż zostaną dostarczone. Można też wybrać opcję z odbiorem własnym i odebrać zamówienie o wybranej wcześniej porze.

Sushi to nie tylko hosomaki

Fajans Yoko Sushi pozwala swoim klientom nie tylko wybrać, gdzie i jak będą jeść sushi. Daje im również szansę poznać bogactwo smaków sushi - od najmniejszych hosomaków, przez futomaki, nigri aż po najbogatszą californię.

W każdym ze swoich zestawów Fajans Yoko Sushi serwuje po kilka sztuk wszystkich rodzajów sushi. Dzięki temu klienci nie musza zastanawiać, się który rodzaj wybrać i mogą poznać każdy z nich.

- Wiele osób myśli, że sushi to tylko surowa ryba. Oczywiście my również robimy takie rolki, ale mamy trochę inne podejście. W naszych zestawach jest po kilka rodzajów sushi, w niektórych jest grillowany łosoś, w innych krewetki w tempurze, więc osoby, które nie lubią surowych ryb, znajdą coś dla siebie

- mówi Piotr, sushimaster Fajans Yoko Sushi.

W menu Fajans Yoko Sushi każdy znajdzie odpowiedni zestaw dla siebie, również pod względem wielkości. Dostępne są zestawy lunchowe składające się z kilkunastu sztuk oraz większe (od kilkunastu do nawet 90 sztuk), które można zjeść w czasie romantycznej kolacji we dwoje lub na imprezie. Do większości zestawów dodawana jest również wybrana rolka futomaków gratis.

Sushi dla każdego

Myślisz, że za taki "luksus" trzeba słono zapłacić? Nic bardziej mylnego. Fajans Yoko Sushi udowadnia, że sushi nie jest daniem tylko dla elit i może go spróbować każdy.

Fajans Yoko Sushi to lokalna firma rodzinna (nie franczyza), która ceni sobie wysoką jakość w przystępnej cenie, dlatego ceny zestawów są stosunkowo niskie. Dodatkowo lokal wprowadza co jakiś czas ofertę promocyjną, w której zestaw 50 sztuk sushi kosztuje jedyne 50 zł.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop