Zamknij
REKLAMA

Do zgarnięcia bardzo duże pieniądze. Wkrótce zorganizują ważne spotkanie

14:30, 26.09.2020 | D.W.
Skomentuj Dofinansowanie w projektach często mogą uzyskać nie tylko osoby bez pracy, ale również te wykonujące umowy cywilno-prawne lub zatrudnione. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Interesują cię najnowsze dostępne projekty i preferencyjne pożyczki na własny biznes? Wkrótce zorganizują w tej sprawie webinarium.

Projekty wspierające osoby przedsiębiorcze w zakładaniu działalności gospodarczej cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem.

Co jakiś czas ogłaszane są nowe projekty, ale wiele z nich umyka uwadze przedsiębiorcom. Właśnie stąd wziął się pomysł zorganizowania webinarium, na które zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający we Włocławku.

- Jesień będzie obfitowała w takie projekty, w których można uzyskać pieniądze na np. dostosowanie pomieszczeń, zakup wyposażenia, maszyn niezbędnych do założenia działalności. Projekty obejmują też wsparcie finansowe w ciągu pierwszych, najtrudniejszych 6 miesięcy z przeznaczeniem na pokrycie stałych kosztów prowadzenia firmy np. czynszu, energii, ZUS-u, usług księgowych

- informują organizatorzy webinarium.

Dofinansowanie w projektach często mogą uzyskać nie tylko osoby bez pracy, ale również te wykonujące umowy cywilno-prawne lub zatrudnione. Warunek jest jednak jeden - ich wynagrodzenie nie może przekroczyć wynagrodzenia minimalnego.

Pozostałe osoby mogą liczyć na atrakcyjne, preferencyjne pożyczki. Szansa na nie jest jednak tylko do końca roku.

Webinarium "Fundusze Europejskie na własną firmę" odbędzie się we wtorek (29 września) w godzinach od 10 do 11:45. Jak się na nie zapisać?

- Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku -dodają przedstawiciele Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Program webinarium oraz przekierowanie do formularza zgłoszeniowego dostępny jest TUTAJ. W przypadku dużej liczby zgłoszeń możliwa jest organizacja spotkania w dodatkowym terminie

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ManiekkManiekk

0 0

Osiem godzin pracy? No jakoś muszą zapłacić ! 21:41, 28.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz