Zamknij
REKLAMA

Planujesz remont? Budujesz dom? Tu znajdziesz to, czego potrzebujesz

00:01, 26.10.2020 | .

Planujesz remont mieszkania? Jesteś w trakcie prac wykończeniowych swojego domu? Koniecznie odwiedź sklep Majster Plus w Wieńcu! Znajdziesz tam wszystko, czego ci potrzeba.

Majster Plus to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów z artykułami remontowymi i wybranymi produktami wyposażenia wnętrz. Sieć Majster Plus została założona i prowadzona jest przez specjalistów – Grupę Kapitałową VOX. W skład Grupy wchodzą spółki działające od ponad 25 lat na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz.

To gwarancja dobrych cen, wysokiej jakości asortymentu i stale pojawiających się na półkach nowości. Poza wybranymi produktami marki VOX, w sklepach Majster Plus znajdziecie Państwo szeroki asortyment między innymi drzwi i podłóg czołowych krajowych producentów.

Znajdziesz tu produkty VOX, Vilo, Krono Original, Lamett, Balterio, Classen, Tarkett, Pol-Skone, DRE, Porta, Invado, Erkado, CAL.

To panele podłogowe laminowane oraz podłogi drewniane, szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, materiały wykończeniowe takie jak listwy przypodłogowe, panele ścienne, klamki. W sklepie zlokalizowanym w Wieńcu przy ul. Parkowej 48  znajdziesz także okna, rolety, bramy, kominy. 

Chcesz wyróżnić się spośród znajomych, sąsiadów? Wybierając produkty w sieci Majster Plus masz taką możliwość. 

Większość produktów jest dedykowana tylko dla sieci. Oznacza to, że w sklepie Majster Plus znajdziecie Państwo unikatowe wzory i kolekcje, niedostępne u konkurencji.

- Chcemy spełniać wszystkie potrzeby naszych klientów. Wszystkie produkty, które są u nas przygotowywane są na życzenie klienta, pod wymiar i zamówienie – mówi Grzegorz Woźniak, właściciel sklepu w Wieńcu.

Sklep prowadzony jest przez specjalistów. Robiąc zakupy możesz skorzystać z ich wiedzy, umówić transport zamówionego towaru, a także profesjonalny montaż. 

- Zakupy z montażem cieszą się w naszym Sklepie dużym powodzeniem. Są po pierwsze korzystne dla kupujących  naliczany jest bowiem 8% podatek VAT zamiast 23%. A po drugie klient ma pewność, że zakupione u nas produkty montowane są przez profesjonalistów - dodaje Grzegorz Wożniak.

Na duży rabat mogą liczyć także klienci, którzy zdecydują się na zakup wszystkich dostępnych artykułów - od kominów, przez okna, drzwi i podłogi. Co więcej, do końca miesiąca można skorzystać z systemu ratalnego 0%. Bez prowizji i ukrytych kosztów. 

Sklepy Majster Plus są zawsze po drodze. Oszczędź czas, pieniądze i wybierz sklep po sąsiedzku w Wieńcu, który ma wszystko, czego potrzebujesz. 

(mat. we współpracy z Majster Plus)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop