Zamknij
REKLAMA

Podaruj swojemu pupilowi odrobinę luksusu! Tam zadbają o niego najlepiej

00:00, 28.10.2020 | artykuł sponsorowany
Fot. TOP DOG-Atalier Psiej Urody

Zdrowy, pięknie wyglądający pies to dla właściciela powód do dumy. Pielęgnację, kąpiele i strzyżenie powierz profesjonalistce! Top Dog-Atelier Psiej Urody to miejsce, w którym ekspertka od psiej urody zadba o to, by Twój pupil wyglądał pięknie i zdrowo.

Salon TOP DOG to nowoczesne miejsce, w którym Twój pupil przejdzie profesjonalną psią metamorfozę. Atelier Psiej Urody oferuje pełen zakres usług pielęgnacyjnych dla psów niezależnie od rasy i rozmiaru.

Joanna Sztandarowicz, która prowadzi salon TOP DOG, ma doświadczenie w dbaniu zarówno o psy małych, jak i dużych ras. Potrafi stworzyć modną fryzurę dla yorka, matlańczyka czy pudla. Wie również, jak zadbać m.in. o sierść o wiele większego od nich berneńczyka.

W ofercie salonu TOP DOG jest szeroko pojęta pielęgnacja psiaków. Groomerka zapewnia kąpiele i zabiegi odżywcze, a także trymowanie, strzyżenie i profesjonalną stylizację psich fryzur.

W Atelier Psiej Urody właściciele mogą zadbać również o uzębienie swoich pupili. Salon oferuje usuwanie kamienia nazębnego bez znieczulenia. Zabieg wykonywany szczoteczką ultradźwiękową zapewnia głębokie czyszczenie i zmniejsza stan zapalny dziąseł. Mało tego odbywa się bez ruchu, wibracji i hałasu, dzięki czemu nie naraża psa na dodatkowy stres.

Dowiedz się więcej na facebookowym profilu Top Dog-Atelier Psiej Urody lub na stronie www.topdog-atelierpsiejurody.pl.

Top Dog-Atelier Psiej Urody

Łochocin 35b

531 585 607

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop